Vestel Bodrum Turgutreis Yılbaşı Etkinlikleri Organizasyonu

Vestel Bodrum Turgutreis Yılbaşı Etkinlikleri Organizasyonu

Vestel Bodrum Turgutreis yılbaşı etkinlikleri organizasyonu ile Bodrum Organizasyon şirketimiz yeni yıla sayılı günler kala Bodrum’da ses getiren bir organizasyon düzenledi. Yıllardır açılış organizasyonukurumsal organizasyonlarpiknik organizasyonu ve organizasyon sektöründe hizmet vermekte olan Bodrum Organizasyon firmamız bu kez de Bodrum Turgutreis’te sıra dışı ve unutulmayacak bir organizasyona imza attı. Uzun süredir açılış organizasyonu, açılış organizasyonu benzeri yıl dönümü etkinlikleri, indirim ve kampanya dönemlerinde hizmet sunduğumuz Mustafa Çoban Vestel Mağazaları’nın bu defa Turgutreis şubesinde yılbaşı etkinlikleri için organizasyon gerçekleştirdik. Farklı şubelerinde düzenlediğimiz yılbaşı organizasyonlarından yola çıkarak organizasyon içerisinde yer vereceğimiz hizmetleri detaylandırdık. Firmanın kurumsal renklerini yansıtan, kırmızı ve beyaz renklerde balon süslemelere yer verecektik. Ses sistemi ile gün boyunca devam edecek olan müzik yayınının yanı sıra temin ettiğimiz sunucuyla da firmanın kampanyaları hakkında katılımcıları bilgilendirmeyi hedefledik. Vestel Bodrum Turgutreis yılbaşı etkinlikleri organizasyonu için detayları belirledikten sonra Bodrum Organizasyon ekibi olarak çalışmalarımıza başladık.

Vestel Bodrum Turgutreis Yılbaşı Etkinlikleri Organizasyonu Hazırlık Aşaması

Bodrum’da gerçekleşecek organizasyon için bir gün öncesinden ekipmanlarımızı son model aracımıza yükledik. Ertesi gün ise organizasyonda görevli ekibimizle sabahın erken saatlerinde buluşarak, Vestel Bodrum Turgutreis yılbaşı etkinlikleri organizasyonu için yola çıktık. Belirlenen lokasyona ulaştığımızda ise hızlıca hazırlıklara başladık. İlk olarak kırmızı ve beyaz renklerde balonları kompresör yardımıyla şişirerek ikili ve sonrasında da dörtlü olarak birleştirdik. Zincir balon ve kapı takı balon süslemeleri için farklı balon süsleme tekniklerini kullanarak balonlarımızı dış mekanda konumlandırdık. İç mekanda yer verdiğimiz papatya balon süslemeleri de yerlerini aldı. Bir yandan da teknik ekibimiz hazırlıklarına devam ediyordu.

Temin ettiğimiz ses sisteminin bağlantıları tamamlandı. Yapay kar yağışı için ekipmanlarımızın kurulumunu da tamamladık. Bu sırada tahta bacak gösterisi gerçekleştirecek olan Noel Anne ve Noel Babamız, palyaçomuz da hazırlıklarını tamamlamak üzere ayrılmıştı aramızdan. Kısa bir süre sonra tekrar aramıza katılan animasyon ekibimiz ve sunucumuz yerlerini almıştı. Organizasyonun başlamasına da dakikalar vardı artık.

Bodrum’da Ses Getiren Yılbaşı Etkinlikleri Organizasyonu

Vestel Bodrum Turgutreis yılbaşı etkinlikleri organizasyonu için ekibimiz büyük bir coşkuyla çalışmaya başlamıştı. Davetlilerde organizasyon alanını doldurmuş büyük bir ilgiyle izliyordu animasyon ekibimizi. Bu esnada ses sisteminden müzik yayınımız devam ederken sunucumuz da mağazada devam eden kampanyalar ve indirimler hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Kısa bir süre sonra da Bodrum Organizasyon firmamızın temin ettiği kar makinesinden yapay kar yağışı başladı. Özellikle çocukların ilgilisini çeken kar yağışı belirli aralıklarla gün içerisinde devam etti.

Animasyon ekibimiz tarafından baskılı balon dağıtımları gerçekleştirildi. Vestel Bodrum Turgutreis yılbaşı etkinlikleri organizasyonu keyifli bir şekilde gerçekleştirildi. Organizasyonlarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.bodrumorganizasyon.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.