Limonatacı & Şerbetçi

Limonatacı ve Şerbetçi Kiralama Bodrum

Bodrum’da gerçekleştirmek istediğiniz açılış organizasyonu, piknik organizasyonu, fuar tanıtım organizasyonu, doğum günü organizasyonu, kına organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinliklerinizde, sokak satıcıları hizmeti ve nostaljik stand kiralama hizmetleri veriyoruz. Yaz mevsimi gibi sıcak günlerde konuklarınızın içini serinletecek, kış gibi soğuk günlerde de konuklarınızın içini ısıtacak limonatacı ve şerbetçi standlarımızdaki içecek ikramlarımızla, aynı zamanda profesyonel catering hizmeti veriyoruz.

Bodrum ve yakın çevresi, Muğla, Aydın, İzmir ve hatta Türkiye’nin her yerinde limonata ve şerbetçi standları kiralama hizmeti vermekteyiz.

Bodrum Limonatacı ve Şerbetçi

Limonata; limon, su ve şekerle yapılan serinletici lezzetli bir içecektir. Özellikle bunaltıcı yaz günlerinde nane ve buz ile hem daha soğuk hem de serinletici bir aromayla yapılarak servis edilir.

Şerbet ise; meyvelerin aromasından yapılan tatlı bir içecektir. İsteğe göre sıcak ya da soğuk olarak servis edilebilir. Kullanılan meyveye göre, tarçın, karanfil, gül gibi çeşitli aromalarla lezzetlendirilir.

Bodrum Organizasyon firması olarak, organizasyonlarınıza konuk olan davetlilerinize en lezzetli içecek ve yiyecek ikramlarımızı yapıyoruz. Lezzetli sunumlarımızı hem şık ve zarif bir şekilde, hem de temalı ve animasyonlu bir şekilde yapıyoruz. Limonata ikramlarımızı, cam musluklu şişelerde, özel kokteyl bardaklarda yapıyoruz. Şerbet sunumlarımızı ise, özel bakır güğümlerimizde gerçekleştiriyoruz.

Şerbet sunumu yapan görevlimiz, organizasyonun temasına ve konseptine göre yöresel kostümlerini giyerek ikramlarını gerçekleştiriyor. Belinde hasır bir bardak kemeri taşıyan animatörümüz, hasır kemerin üzerine yerleştirilen özel işlemeli bakır bardaklarda şerbet sunumunu yapıyor. Hijyen amaçlı olaraksa, tercihinize göre karton bardak ya da cam bardaklarda da konuklarınıza şerbet ikramları yapıyor.

Limonata ve şerbet ikramlarımızı, çeşitli konseptlerdeki organizasyonlarınızda tercih edebilir, etkinliklerinizde de fark yaratabilirsiniz. Örneğin; Türk gecesi konseptli organizasyonlarınızda, davetlilerinizi, organizasyon mekanında, limonata ve şerbet ikramlarımızla karşılıyoruz. Kına gecesi organizasyonları, özellikle şerbet ikramlarının en çok tercih edildiği organizasyonlardan biri. Özellikle geleneksel konseptli kına gecesi organizasyonlarında, konuklarınızı yöresel kostüm giymiş olan, sırtında bakır güğüm taşıyan şerbetçimiz karşılıyor.

Şerbetçimiz konuklarınıza, tatlı içerek tatlı konuşabileceğimiz bir etkinlik diliyorlar. Ramazan etkinlikleri gibi organizasyonlarda da, yöresel kostümler giyen limonatacı ve şerbetçimizle hizmet veriyoruz. Tıpkı eski dönemlerimizdeki gibi, etkinliklerde çeşitli ikramlar yaparak sokak satıcılarını canlandıran ekibimiz, Ramazan etkinliklerinize renk katıyor.

Konsept organizasyonlarınız dışında, piknik organizasyonu, açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi her türlü etkinliğinizde de limonatacı ve şerbetçi standlarımızı kiralayabilir, konuklarınızı lezzetli ve farklı sunumları olan ikramlarla karşılayabilirsiniz.