Patlamış Mısırcı – Popcorn

Bodrum Patlamış Mısırcı Kiralama

Organizasyonlarınıza katılımcı olan davetlilerimize en lezzetli ikramları yaparken, aynı zamanda bu ikramları eğlenceli sunumlarla da birleştirmeyi amaçlıyoruz. Catering organizasyonlarımızı, patlamış mısırcı popcorn standlarında daha eğlenceli hale getiriyoruz.

Bodrum ve yakın çevresinde ve Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızda, nostaljik satıcılar ve sokak lezzetleri hizmeti veriyoruz.

Bodrum Patlamış Mısırcı Popcorn Hizmeti

Patlamış mısır diğer bilinen adıyla popcorn, mısır tanelerinin ısının etkisiyle patlayarak oluşturduğu en lezzetli halidir. Popcorn yani patlamış mısır, çerez olarak tüketilir.

Patlamış mısır, eğlence organizasyonlarından festival etkinliklerine, sinema etkinliklerinden piknik organizasyonlarına kadar her türlü etkinlikte tercih edilir. Her yaşa hitap eden eğlenceli ve lezzetli bir yiyecektir.

Eski dönemlerden bu yana her zaman tüketilen patlamış mısır, önceki dönemlerde sokak başlarında satılan bir sokak lezzetiyken, şimdilerde kalabalık parti organizasyonlarına kadar her yerde tüketiliyor. Mısır taneleri patlarken ortaya çıkan o mis gibi koku, organizasyondaki tüm herkesi etkisi altına alır. En sıcak, en samimi sohbetler, bir kase ya da bir kese patlamış mısırla birlikte yapılır.

Bodrum Organizasyon firması olarak, organizasyonlarınıza renk katmak, sevdiklerinizi, konuklarınızı bu lezzet altında birleştirmek için, patlamış mısır makinesi kiralama hizmeti veriyoruz. Özel bir elektrikli mekanizmadan oluşan patlamış mısır makinelerinde, 5 kişilik organizasyonlardan 5000 kişilik organizasyonlara kadar her türlü etkinlikte patlamış mısır pişebilmektedir. Mekanizmanın içerisine konulan mısır taneleri bir süre sonra ısının etkisiyle patlayarak popcorn çerezliklerini oluşturur. Patlayan mısırla makinenin özel haznesinde birikir. Patlamış mısırcımız, özel kese kağıtlarında ya da karton kutularda popcorn ikramları yaparlar. İsteğe göre tuzla ya da çeşitli baharatlarla birlikte tüketilir.

Patlamış mısır makinelerimizi de, organizasyon temasına ve konseptine özel olarak hazırladığımız patlamış mısır arabalarıyla organizasyonlarınızda servis ediyoruz. Geleneksel konseptli etkinliklerde, geleneksel işlemeli popcorn arabaları kullanıyoruz. Bu tür organizasyonlarda, patlamış mısır ikramları yapan sivil animatörümüz ise, yöresel kostümleri ile hizmet veriyor.

Temalı parti organizasyonu ya da daha farklı konseptte etkinlik ve organizasyonlarınızda da, patlamış mısır makinelerimizin temasını değiştiriyoruz.

Piknik organizasyonları, patlamış mısır ikramlarının en çok yapıldığı açık alan etkinlikleri. Eğlencenin ve dinlencenin, özellikle lezzetli yiyeceklerin olmazsa olmazı olan bu etkinliklerde yapılan popcorn ikramları da oldukça dikkat çekiyor.

Doğum günü organizasyonu, festival organizasyonu, şenlik organizasyonu, açılış organizasyonu gibi etkinliklerde de patlamış mısır makinesi kiralama hizmetlerimiz çok sık tercih ediliyor. Bu tür organizasyonlarda yaptığımız lezzetli patlamış mısır ikramlarımız,yediden yetmişe herkes tarafından ilgiyle karşılanıyor.