Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu

Otel odası süsleme evlilik teklifi organizasyonu paketi ile Bodrum’un harika manzarası eşliğinde sevdiğiniz kadına evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızın geri kalanını geçirmek istediğiniz kişiye ‘Benimle Evlenir Misin’ sorusunu sormanız için muhteşem bir atmosfer hazırlıyoruz sizlere.

Büyülü bir atmosferin içerisinde çiftiniz ile birlikte baş başa geçireceğiniz bu anları yıllar boyunca hatırlayacaksınız. Bodrum Organizasyon firmamız evlilik teklifi organizasyonu alanında yıllardır profesyonel hizmet vermekte ve sizlere unutulmayacak anlar yaşatmaktadır. Otel odası süsleme evlilik teklifi organizasyonu paketi de sizin için sunduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarından sadece biri.

Bodrum Organizasyon firmamızın profesyonel ekibi ile yaptığınız görüşmeler esnasında organizasyona dair tüm planlamalarımızı en ince ayrıntısına kadar oluşturuyoruz. Organizasyon tarihini ve organizasyon alanına geleceğiniz saati kararlaştırıyor, siz gelmeden önce tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Sevdiğiniz kadınla sizin için hazırladığımız odada baş başa yemek yiyebilir ve bu anların keyfini çıkarabilirsiniz. Otel odası süsleme evlilik teklifi organizasyonu paketi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz.

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Otel odası süsleme evlilik teklifi organizasyonunda karar kıldınız. Organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmeler sonrasında sizin için tüm planlamaları oluşturuyoruz. Otel odası süsleme evlilik teklifi organizasyonu paketi için anlaşmalı olduğumuz oteller mevcut. Dilersiniz bu otellerde ya da sizin seçeceğiniz herhangi bir otel odasında evlenme teklifi organizasyonu çalışmalarımıza başlıyoruz. Organizasyon saatinden önce rezervasyon yaptırdığımız odaya giderek ekipmanlarımızı en uygun noktalarda sizin için hazırlıyoruz. Otel odası süsleme evlilik teklifi organizasyonu paketi iki günlük bir iştir. Organizasyon günü alana giderek hazırlıklarımızı tamamlıyor ve siz gelmeden önce odadan ayrılıyoruz. Evlilik teklifiniz sonrası ertesi gün süsleme ve dekorlarımızı toplamak için geliyoruz. Sizinle iletişime geçiyoruz ve sizin belirttiğiniz bir saat diliminde gelip, ekipmanlarımızı alıyoruz. Unutmamanız gereken husus şu ki kullandığımız ekipmanlar kiralama usulü şahsınıza teslim ediliyor. Organizasyon bitiminde eksiksiz bir şekilde tarafımıza teslim edilmelidir.

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket İçeriği

Otel odası süsleme evlilik teklifi organizasyonu paketimizin içeriği otel odasının uygunluk durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak her bir organizasyon mekanında, standart olarak kullandığımız içerik mevcuttur.

  • Ahşap Denizci Fenerleri: Ahşap eskitilmiş denizci fenerleri, size özel rezerve edilen otel odanızın giriş kısmına, varsa cam balkon bölümüne yerleştirilir. İçerisine konulan kırmızı dekoratif mumlar ya da kandil lambaları romantik görünümü tamamlar.
  • Ferforje Denizci Fenerleri: Ferforje denizci fenerleri, odanın bazı kısımlarına kırmızı dekoratif kurdele ile süslenerek yerleştirilir.
  • Cam Fanuslar: Silindir ya da yuvarlak, çeşitli boyutlardaki fanuslar, çeşitli dekoratif objelerle odanın masa, büfe gibi alanlarına yerleştirilir.
  • Strafor Harfler: Kırmızı strafor harflerle, odanın uygun bölümüne ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısı yazılır.
  • Uçan Balonlar: Kırmızı kalp ve renkli uçan balonlar odanın çeşitli yerlerinde konumlandırılır.
  • Özel Dekoratif Objeler: Romantik atmosferi tamamlamak için, kırmızı kalp ve romantik şekillerde süslerle odanın dekorasyonu tamamlanır.

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketine Ekleme ve Çıkarma Yapılabilir Mi?

Otel odası süsleme evlilik teklifi organizasyonu paketi, sizin isteğiniz ve hayal gücünüzle farklılaştırılabilir. Sevdiğiniz kadın için gerçekleştirmeyi planladığımız bu organizasyona ekleme yapıldığında hizmetin içeriğine göre fiyat farkı oluşmaktadır. Paketten yapacağınız çıkarmalar fiyatta herhangi bir değişiklik yansıtmaz. Sevdiğiniz kadın için, hediye ve çiçek servisini pakete ekleyerek organizasyon öncesinde ona sürpriz yapabileceğimiz gibi, organizasyon anında içeceklerinizi yudumlarken size çok yakın bir mesafeden muhteşem bir havai fişek gösterisi de gerçekleştirebiliriz.

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Ücretlendirmeleri

Ücretlerimiz paket içeriğine göre belirlenir. Daha önce de belirttiğimiz gibi içeriklerimiz de kendi isteğinize göre ekleme çıkarmalar yapabilirsiniz. Mekan değişikliği yapabilirsiniz. Ödemeleriniz; çalışma ilkemiz gereğince organizasyon öncesi, nakit olarak temin edilir. Otel odası süsleme evlilik teklifi organizasyonu paketi ile ilgili detaylı bilgi almak için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilir ya da evlilikteklifi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.