Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Bodrum

Sürpriz evlilik teklifi organizasyonu paketi ile eş adayınıza beklenmedik bir anda evlenme teklifi gerçekleştirmek ve unutulmayacak anlar mı yaşatmak istiyorsunuz? Bodrum Organizasyon evlilik teklifi organizasyonu paketleri ile sizlere sıra dışı ve ilginç evlilik teklifleri hazırlıyor. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonu paketi ile kız arkadaşınız için tamamen sürprizlerle dolu olan bu organizasyon sadece sizler için değil etrafınızda panaromik olarak sizleri hayretler içerisinde izleyen başka gözler de olması da evlilik teklifi organizasyonuna farklılık katıyor.

Yılların getirmiş olduğu deneyim ve profesyonel ekibimizle gerçekleştireceğimiz evlilik teklifi organizasyonunun tüm detaylarını günler öncesinden belirlemiş oluyoruz. Hazırladığımız senaryonun içeriği de kişilere göre değişiklik gösteriyor. Farklı bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmek istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sürpriz evlilik teklifi organizasyonu paketi tam da size göre…

Bodrum’un eşsiz güzelliklerine sahip lokasyonlarda gün batımının ufuk çizgisiyle birleştiği akşam saatlerinde sevdiğiniz kadına heyecanla beklediğiniz soruyu sorabilirsiniz. ‘Benimle Evlenir Misin?‘ Bu anlarda uzaktan kumanda ile ateşlenen yer volkanları bulunduğunuz mekanda görsel bir şölen yaşatırken profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız da anbean sizi görüntülüyor olacak.

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmeler sonrasında organizasyon tarihini ve saati belirliyoruz. Günler hızla geçip gittiğinde ve organizasyon günü geldiğinde tüm ekipmanlarımızı hazırlayarak belirlediğimiz lokasyona doğru yola çıkıyoruz. Eş adayınız her şeyden habersiz. Bir restoranda yemeğe gideceğinizi ya da deniz havası alma bahanesiyle yürüyüşe çıkacağınızı söyleyebilirsiniz. Bodrum Organizasyon ekibimiz, organizasyondan yaklaşık 3 saat önce alana ulaşıyor ve burada hazırlıklarımıza başlıyor.

Bir ömür boyu el ele geçireceğiniz evlilik yolunu simgeleyen yürüyüş yolu hazırlanıyor. Kırmızı halı boydan boya organizasyon alanına seriliyor. Eskitilmiş ahşap denizci fenerlerimiz ve yer volkanlarımız karşılıklı 2 sıra halinde yerini alıyor. Ses sistemi, görüntü kirliliği yaratmamak adına görünmeyen bir yerde konumlandırılıyor. Jeneratör bağlantıları tamamlanıyor. Bistro masamız streç örtüyle hazırlandıktan sonra, alkollü ya da alkolsüz içeceğiniz ve kadehleriniz de masanın üzerinde yerini alıyor. ‘Benimle Evlenir Misin?’ yazılı dev pankartımız siz gelmeden önce açılıyor ve son olarak eş adayınıza takdim etmek üzere uçan balonlarımız aynı boyda şişiriliyor.

Organizasyon saatinden önce tüm hazırlıklarımızı tamamlamış, fotoğraf ve video çekimlerimizi de sizler alana ulaşmadan önce gerçekleştirmiş olacağız. Organizasyon sorumlusu arkadaşımızda sizinle son ana kadar iletişim halinde olacak. Hazırlıklar tamamlandığı anda sizinle haberleşeceğiz ve hazır olduğumuzu bildireceğiz. Öncesinde ekibimizin sizi uzaktan görüp tanıyabilmesi için, eş adayınızla beraber birkaç fotoğrafınızı rica edeceğiz ve o gün giydiğiniz kıyafetleriniz hakkında bilgi isteyeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=PJKuYsCfZzY

Bodrum’da Evlenme Teklifi Organizasyonu

Organizasyon saati gelip çattığında, sizler organizasyon alanına doğru geleceksiniz ve bize göndermiş olduğunuz fotoğraflardan sizi tanıyan ekip arkadaşımız bize yaklaştığınızda uçan balon buketini kız arkadaşınıza takdim edecek. Şaşkınlık ve mutlulukla size bakan eş adayınızla kırmızı halıdan yürürken yer volkanları ateşlenecek. Sevdiğiniz kadınla belki de defalarca dinleyip huzur bulduğunuz şarkı çalmaya başlayacak. Müzik, alkışlar, yanan yer volkanları eşliğinde yürüyeceksiniz kırmızı halıdan. Halının sonunda sizin için hazırlanmış, çiçek ve şampanya ile süslenmiş bir masa olacak. Tam arkasında da “Benimle evlenir misin?” yazılı dev bir pankart…

Yürüyüş yolunun sonuna geldiğinizde heyecanla beklediğiniz soruyu sorma vakti gelmiş olacak. ‘Benimle Evlenir Misin?’ diye sorduğunuzda içten bir ‘Evet’ cevabıyla taçlanacak bu anlar. Yer volkanları bir kez daha ateşlenirken sevdiğiniz kadınla romantik dakikalar yaşayacaksınız. Fotoğrafçımız ve kameramanımız da bu anları çekimleriyle ölümsüzleştiriyor olacak. Bir dilek tutup uçan balonları gökyüzüne bırakacak ve sizin için hazırladığımız içeceğinizi yudumlarken sevdiğiniz kadınla baş başa romantik anların keyfini çıkaracaksınız. Elde edilen video görüntüleri ise size özel montajlanarak video klip hazırlanacak ve size teslim edilecek. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonu paketi ile ilgili bilgi almak için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilir ya da evlilikteklifi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

  • Kırmızı Halı
  • Denizci Fenerleri ( Kandil lambaları veya mumlarla ışıklandırılmış )
  • Bistro Masa
  • Çiçek Buketi
  • Alkollü ya da Alkolsüz İçecek ve Kadehler
  • “Benimle Evlenir Misin” Dev Yazılı Pankart
  • Elektronik Ateşleme Sistemine Sahip Yer Volkanları
  • Fotoğraf Çekimi
  • Profesyonel Video Çekimi
  • Kurgulanmış ve Montajlanmış Video Klip