İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu

İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu Bodrum

İskelede evlilik teklifi organizasyonu paketi ile denize aşık çiftler için sürpriz evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Masmavi denize nazır, ahşap iskelede sevdiğiniz kadınla baş başa vakit geçirmek ve ona unutamayacağı anlar yaşatmak isterseniz Bodrum Organizasyon hizmetinizde. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle bugüne kadar birçok organizasyona öncülük ettik ve etmeye devam ediyoruz. Uzun yıllar boyunca aklınızdan çıkmayacak evlilik teklifi organizasyonu paketleri hazırlıyor ve senaryolarını size uyarlıyoruz.

İskelede evlilik teklifi organizasyonu paketi için görüşmelerimiz esnasında organizasyon tarihine, organizasyon alanına ve saate karar veriyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz organizasyonlardan da yola çıkarak anlaşmalı olduğumuz iskelelerde evlilik teklifinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, sizin seçeceğiniz lokasyonlarda da iskelede evlilik teklifi organizasyonu hizmeti veriyoruz. İskelede evlilik teklifi organizasyonu paketi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilir ya da evlilikteklifi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Organizasyon tarihini, saati ve organizasyon alanını kararlaştırdıktan sonra Bodrum Organizasyon ekibi olarak hazırlıklarımıza başlıyoruz. Size de bu keyifli anların hayalini kurmak ve evlilik teklifi için neler söyleyeceğinizi planlamak kalıyor.

Organizasyon tarihi gelip çattığında kız arkadaşınızı belirlediğimiz lokasyona getirmek için pembe bir yalan uyduruyorsunuz.  Baş başa akşam yemeğine gideceğinizi ya da deniz havası almak için tekneyle bir tura çıkmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bizde Bodrum Organizasyon ekibi olarak organizasyondan yaklaşık 4 saat önce alana ulaşarak hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Ahşap iskelenin üzerinde beyazlarla bezenmiş çardak yerini alıyor ilk önce. İç bölümünde ise sevdiğiniz kadınla vakit geçireceğiniz masa ve sandalye konumlandırılıyor. Kırmızı hala boydan boya ahşap iskeleye serilerek yer volkanları ve denizci fenerleri karşılıklı yerleştiriliyor. Organizasyon alanında tüm hazırlıklarımız tamamlanırken sizinle organizasyon anına kadar irtibatta kalmaya devam ediyoruz. Organizasyon saatinden önce tüm hazırlıklarımızı tamamladığımızda ise sizi bilgilendiriyoruz.

İskelede evlilik teklifi organizasyonu için evlilik teklifi saati geldiğinde ise sevdiğiniz kadınla belirlediğimiz lokasyona doğru geliyorsunuz. Kız arkadaşınız her şeyden habersiz iskeleye paralel kırmızı halının önüne gelene kadar, hala bu organizasyon sizin için değilmiş gibi davranın. Böylece, bu organizasyonun kendisi için hazırlandığını anlayınca şaşkınlığın dozu daha da artacak ve çok keyifli dakikalar geçireceksiniz. Kırmızı halıya geldiğiniz anda ateşlenen yer volkanları ve eş zamanlı çalmaya başlayan şarkıyla şaşıran eş adayınız şaşıracak ve duygusal dakikalar yaşayacak.

Yürüyüş yolunun sonuna geldiğinizde heyecanla beklediğiniz o soruyu sorarak, fotoğraf ve video çekimleriyle bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Size verdiğimiz balonlarımızı gökyüzüne salıp, yavaş yavaş süzülerek, gözden kayboluşlarını birbirinize sarılarak izleyeceksiniz. İskelede evlilik teklifi organizasyonu paketi içeriğiyle ilgili yazının devamını okuyarak fikir edinebilirsiniz.

İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket İçeriği

  • Özel Dekor ve Süsler: Restoranın sizin için özel olarak ayırtılmış kısmı ve masalarının süslenmesi. Özel tüllerle, şamdan ve mumlarla, renkli boncuklarla ve denizci feneriyle süslenmesi… Özel dekor ve süslerde, bizim hayal gücümüz ile sizin isteklerinizi birleştiriyoruz.
  • Özel Şarkınız ve Ses Sistemi: Seçilmiş olan mekanın imkanlarına göre restoranda yemek yerken size özel olarak hazırlanmış şarkılar, ekibimiz tarafından önceden kurulmuş ses sistemleri ile dinletilmektedir. Profesyonel ses sistemlerinin içeriği mekanın durumuna göre değişiklik göstermektedir.
  • Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Yer Volkanları: Açık havada ortamı sağlandığında ve seçilen mekanın imkanları dahilinde evlilik teklifi sırasında bilgisayarla kumanda edilen yer volkanları etrafınızı aydınlatacaktır.
  •  Çiçek Buketi: Çiçek buketlerimiz İzmir Organizasyon tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Evlilik teklifi sırasında çiçek buketiyle teklifinizi daha da zenginleştirebilirsiniz. İsterseniz yüzüğünüzü buketin ortasına yerleştirebiliriz.
  •  Uçan Balon ve Pankart: Kuşkusuz uçan balonlar ortamı renklendiren en hoş ayrıntılardan biridir. Restoranda masanın etrafı uçan balonlarla süslenir. Ve isterseniz sevgilinizin eline birbirinden renkli uçan balonlar verebilirsiniz. Sizlerin hayal ve istekleri doğrultusunda farklı şekiller ortaya çıkabilir elbette.
  • Fotoğraf Çekimi: Video çekimi gibi organizasyon boyunca her anınızın resmini çekiyoruz ve organizasyon bitiminde size teslim ediyoruz.
  • Profesyonel Kamera Kaydı: Organizasyon boyunca uzman kameramanlarımız tarafından gizli kamera ve profesyonel kameralarımız ile her anınızı kayıt altına alıyoruz. Ve organizasyon bitiminde videonuzu hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.
  • Size Özel Montajlanmış Video Klip: Organizasyon sürecinde kayıt altına alınan video ve resimleri kurgulama ekibimiz size özel video klip haline getiriyor. Hazır olan video klibinizi size teslim ediyoruz.