Düş Kapanı Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Düş Kapanı Evlilik Teklifi Organizasyonu Bodrum

Düş kapanı evlilik teklifi organizasyonu paketi; dekorlar, kişiye özgü tasarımlar her geçen gün ünlenen konular. Son yıllarda en küçük ortamda bile konuşulan dream catcherlar yani düş kapanları. Rüyaları yakalayan eskiler, büyük kutsal gücü ellerinde tutarlar ve geceleri ayinler yaparlar, ayinlerden önce ise uyudukları yerin üzerine asmaları için uyuyanları güvende kılmaya yarayan özel bir ağ yaratırlar. Ağ patikalarında yol aldığında kötü rüyalar ağlara takılıp yollarını kaybeder ve günün ilk ışıklarıyla yok olurlar. İyi rüyalar yollarını bildikleri için merkezden geçerler ve uyuyanlara doğru güvenli bir şekilde yönlendirilirler. Kızılderili inançlarına göre kızıl derililer rüya yakalayıcıları yeni doğan bebeklerin başucuna koyarlarmış. Rüya yakalayıcının orta kısmındaki örümcek ağı şeklindeki bölge kötü rüyaların geçmesini engellermiş ve böylece bir bebeğin, mutlu bir çiftin yani insanların kötü rüya görmesi engellenirmiş.

Evlilik teklifi organizasyonlarında baz aldığımız iki kişiye özel tasarımlara bir yenisini ekledik bizde bu modadan yola çıkarak düş kapanı evlilik teklifi organizasyonu paketi; sadeliği ve masumiyeti bir o kadar da sokak havasını yansıtan içinde vintage tasarımlar olan yeni bir akıma yol veriyoruz. Bu yuvarlak tasarımın içinde barındıran nereye asılırsa asılsın uğur getirdiğine inanılan çemberin yapımında kullanılan ve geleneksel olarak söğüt ağacından yapılan çemberin, hayatın çemberini sembolize ettiği, çembere dolanarak örülen, ortası boş ağın çemberle buluştuğu nokta sayısına göre farklı farklı şeyler sembolize ettiği inanılan efsaneye göre çeşitli nedenlerle tüyler eklenen, kötü düşünceleri sizden uzaklaştırıp, iyi düşünceyle dolmanızı sağlayan klasik bir kızıl derili inanışı. Yine bu inanıştan uzak kalmayarak bir de çadır ekledik evlilik teklifi organizasyonu esnasında vakit geçirebilmek için.

Düş Kapanı Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Hazırlıkları

Düş kapanı evlilik teklifi organizasyonu paketi kırlık bir alanda, ya da ormanlık bir mevkide yapılması ön görülür. Kullandığımız dekor ve çeşitli süsleme objelerine yakışan doğanın saf yeşil tonları ve gün batımı iç içe girince ortaya oldukça romantik bir atmosfer oluşur. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonunuzu yapabilmek için kararlaştırdığımız tarihte hava durumunun iyi olmasını göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. Çünkü organizasyon açık alanda yapılmaktadır.

Düş kapanı evlilik teklifi organizasyonunuz paketi için, planladığımız saatten ortalama üç saat önce kurulum başlar. Önce yürüyüş yolunuz oluşturulur. Girişe istediğiniz renkte halınız, uzaktan kumandalı yer volkanlarınız, fenerleriniz, mumlar, kandil lambaları, odunsu objeler, su bambularıyla hazırlanan Kızılderili üçgen çadırınız ve vakit geçireceğiniz snaek ikramlıklar yer alır. Tabi ki de o günü kutlamak adına patlatacağınız şampanyanız soğutulmuş ve kişiye özel tasarımıyla sizleri masanızda bekliyor olacaktır. Bulunduğumuz alan ormanlık bir bölge olduğu için ışıklandırmalar oldukça önemlidir. Ağaç aydınlatmaları, dev love ışıklı tabelası ve etrafta sizin daha önce sevdiğinizle çekilmiş fotolarınız bu evlilik teklifinize kimliğinizi koyacaktır. Diğer tüm detaylar siz ve sevgiliniz için Bodrum Organizasyon ekibimiz tarafından eksiksiz hazırlanıyor. Gün batımı yaklaşırken kurguladığımız gün haberleşip hazırız onayını alıp sizleri organizasyon alanına davet ediyoruz.

Düş Kapanı Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

 • Hasır Halı: Yürüyüş yolunu oluşturan hasır uzun halı, yolun bittiği yerden itibaren, masanın bulunduğu yere kadar boylu boyunca serilir.
 • Denizci Fenerleri veya Kütük Fenerler: Ahşap eskitme denizci fenerleri, içerisine kırmızı mumlar ya da kandil lambaları konularak yürüyüş yoluna karşılıklı 2 sıra halinde yerleştirilir.
 • Yer Volkanları: Uzaktan kumanda ile ateşlenen yer volkanları, organizasyon esnasında müzikle senkronize bir şekilde yakılır.
 • Ahşap Beyaz Sehpa ve Minderler: Üzerinde atıştırmalıklar (çerez, cips, meyve, peynir tabağı ) şampanya, kadehler, şamdan, mum ve dekoratif objelerin bulunduğu oturma grubu yürüyüş yolunun sonunda sunulur.
 • Su Kargısı ile Üçgen Çadır: Yürüyüş yolunun sonunda bulunan masanızın etrafını çardak gibi çevreler, ekru renkte örtüsü ile kaplanır.
 • Şampanya, Kadehler ve Atıştırmalıklar: Özel stickerlarla süslenmiş şampanyanız ve kadehleriniz masanızın üzerinde servis edilir. Atıştırmalıklarınız cips ve çerezden oluşur. Meyve ve peynir tabağı hediyemizdir.
 • Uçan Balon: Kırmızı uçan balonlarınız, yürüyüş yolunun başında, güler yüzlü ekip arkadaşımız tarafından eş adayınıza sunulur.
 • Dev Love Işıklandırma: Romantik mi, ilginç mi, yoksa şık bir şey mi? Bizde adını koyamadık. 110 cm yüksekliğinde aşkınızı İngilizce kelime ile yansıtacak, özel renkleriyle gün ışığını evlilik teklifi organizasyonunuza yansıtacak, tarz katacak en farklı, en sıra dışı ışıklandırma panosudur.
 • Profesyonel Ses Sistemi, Müzik ve Jeneratör: Organizasyon boyunca size özel şarkı ya da şarkılar dizüstü bilgisayar yardımıyla çalınır, profesyonel ses sistemi ve jeneratör kullanılır. Jeneratör ve kabin görüntü kirliliği yaratmayacak şekilde konumlandırılır.
 • Özel Işıklar: Ormanlık alanı size özel bir hale getirebilmek adına, spot ve led olmak üzere 2 farklı türde profesyonel ışık kullanıyoruz.
 • Fotoğraf Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, doğal takip fotoğrafı şeklinde fotoğrafçımız tarafından kayda alınır.
 • Profesyonel Video Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, profesyonel kameramanımız tarafından kayda alınır. Organizasyon sonrası size özel video klibiniz kurgulanıp montajlanarak hediye edilir.

  *Düş kapanı evlilik teklifi organizasyonu paketi içeriği dışında pakete ekleme ya da çıkarma yapılabilir. Pakete eklemek istediğiniz herhangi bir hizmet ek olarak ücretlendirilecektir. Pakete dahil olan hizmetler için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ödemeler organizasyon öncesi nakit olarak alınır.
  **Gökyüzüne doğru atılan havai fişek gösterisi, sis makinesi ile gösteri, palyaço ile eve ya da iş yerine hediye servisi, organizasyonun yapılacağı alana özel araçla transfer hizmeti, özel dekorlar, organizasyon alanında barkovizyon gösterisi, ekstra fotoğrafçı ve kameraman size önereceğimiz paket ekstralarındandır. Evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilir ya da evlilikteklifi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.