Bodrum Yer Volkanı Gösterisi

Bodrum Yer Volkanı Gösterisi

Bodrum yer volkanı gösterisi, açılış organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, mezuniyet organizasyonu gibi organizasyonlarda görsel bir şölen yaşatacaktır.

Yer volkanları ile hazırlanan yürüyüş yolu, organizasyonun gerçekleşeceği alanda muhteşem bir ışıltı yaratacaktır. Örneğin; düğün organizasyonlarında gelin ve damat sahneye gelirken, sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarında çiftiniz ile birlikte kırmızı halıya adım attığınız anda ya da açılış organizasyonlarında kurdele kesme töreniyle birlikte yer volkanları ateşlenerek coşkuyu ikiye katlar.

Bodrum Organizasyon ekibi olarak sizlere profesyonel hizmet vermek adına, günden güne kendimizi geliştirmeye ve yenilikleri takip etmeye devam ediyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz, %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve kaliteli ekipmanlarımızla Bodrum, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasında yanı başınızdayız.

Bodrum Yer Volkanı Gösterisi

Yer volkanlarının zamanında patlaması çok önemlidir. Zamanında patlamayan yer volkanlarının hiçbir anlamı yoktur. Bodrum Organizasyon firmamız gelişen teknoloji ile birlikte yenilikleri takip etmekte ve organizasyonnlarınızda kusursuz hizmet sunmaktadır.

Bodrum Organizasyon olarak kullandığımız yer volkanları dış mekanların yanı sıra iç mekanlarda da kullanabilen az dumanlı, vücudu veya gelinliği yakmayan, tamamen elektronik ateşleme sistemleri kullanılan yer volkanlarıdır. Elektronik ateşleme sistemi ile volkanları aynı anda yakabiliyoruz ve bu sayede sizler için daha ritmik ve daha görsel bir şov hazırlıyoruz.

Kullanım alanlarına, şekillerine, çıkış mesafelerine ve yanma sürelerine göre yer volkanı sınıflandırılmaktadır. İç mekan yer volkanı ve dış mekan yer volkanı olarak kullanım alanları değişmektedir. 3, 4, 6inç ve silindir olarak sınıflandırılır. 3 ile 6 inç arasındakiler koniktir. Yer volkanlarının yanma süreleri organizasyonun gerçekleşeceği alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun biz gelebiliriz. Yeter ki siz isteyin. Yeterli teknik ekipmanımız ve profesyonel teknik kadromuz vardır. Sizlerde bu eşsiz görsel şovlarımızdan istiyorsanız Bodrum Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.