Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Bodrum

Teknede evlilik teklifi organizasyonu paketi ile masmavi suların ortasında sevdiğiniz kadına evlilik teklifi gerçekleştirebilir ve ona sıra dışı anların kapılarını aralayabilirsiniz. Evlilik teklifi için her kadının hayali farklıdır. Birlikteliğinizi taçlandıracak evlilik teklifini özel ve unutulmaz kılmak için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilir ve evlilik teklifi organizasyonu paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bodrum Organizasyon sayısız organizasyon tecrübesi ve yılların vermiş olduğu deneyimle %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekte, günden güne kendini geliştirerek kusursuz hizmetler ortaya koymaktadır. Kaliteli ekipmanları ve profesyonel kadrosu ile yıllardır hizmet vermekte olan Bodrum Organizasyon firmamız çoğu kadınlardan oluşan AR-GE ekibiyle yenilikleri yakından takip etmektedir.

Evlilik teklifi organizasyonlarında da son yılların trendleri arasında yer alan teknede evlilik teklifi organizasyonu paketi ile sizleri Bodrum’un masmavi sularında ‘Benimle Evlenir Misin?’ sorusunu sormaya davet ediyoruz. Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşarak ya da evlilikteklifi.com sitemizi ziyaret ederek teknede evlilik teklifi organizasyonu paketi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Teknede evlilik teklifi organizasyonu paketi için yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında organizasyon tarihini ve saati kararlaştırıyoruz ilk olarak. Teknede evlilik teklifi organizasyonu paketimizin tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar sizin isteğinizle belirliyor ve size unutulmayacak bir gün hazırlıyoruz. Sevdiğiniz kadına, baş başa akşam yemeğine gideceğinizi ya da sahilde deniz havası almak için yürüyüşe çıkacağınızı söyleyebilirsiniz. Tamamıyla bu senaryoyu değiştirebilirsiniz de. Siz tekneye eş adayınızdan önce gelerek onu teknede karşılayabilirsiniz. Eş adayınızın ise bir arkadaşı ya da akrabası ile belirlediğimiz lokasyona gelmesini sağlayabilirsiniz.

Akıllardan silinmeyecek o günün tarihi gelip çattığında ise evlilik teklifi organizasyonu için Bodrum Organizasyon ekibimiz organizasyondan yaklaşık 4 saat önce yola çıkıyor. Bodrum’da belirlediğimiz lokasyona ulaştığımızda ise vakit kaybetmeden hazırlıklarımıza başlıyoruz. Teknemiz çiftiniz ile baş başa geçireceğiniz organizasyon için özel olarak süsleniyor. Dekoratif objeler teknede uygun yerlere konumlandırılırken, masamızda tabaklar, çatal, bıçak, atıştırmalıklarınız, içecek ve kadehler hazırlanıyor şık bir sunumla.

Belirlediğimiz lokasyona giriş yaptığınız anda sizleri karşılayacak olan kırmızı halı boydan boya seriliyor. Bir ömür boyu el ele yürüyeceğiniz evlilik yolunu simgeleyen kırmızı halının iki yanına ise uzaktan ateşlemeli yer volkanlarımız ve bu yolu süsleyen denizci fenerlerimiz yerleştiriliyor. Organizasyon sorumlumuz ile gün boyunca iletişimde kalıyorsunuz. Tüm hazırlıklarımızı tamamladığımızda ise size bilgi veriyoruz. Organizasyon saati geldiğinde çiftiniz ile tekneye geliyorsunuz.

Teknede Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu

Sahilde yürürken bir anda belirlediğimiz lokasyona geliyor ve tekneye yöneliyorsunuz. Şaşkınlığını gizleyemeyen eş adayınızla kırmızı halıdan yürürken, seçtiğiniz şarkı fonda çalmaya başlıyor ve uzaktan ateşlemeli yer volkanları bir anda görsel bir şölen oluşturuyor. Kırmızı halının sonunda ise diz çökerek heyecanla beklediğiniz soruyu sorabilirsiniz. ‘Benimle Evlenir Misin?‘. Eş adayınızdan gelen içten bir ‘Evet’ cevabıyla birlikte bu anları kutlamak üzere sizi tekneye davet ediyoruz.

Çiftiniz ile birlikte teknede romantik anlar yaşarken profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız da organizasyon alanına geldiğiniz andan itibaren sizleri görüntülüyor olacak. Teknenin güvertesinde şampanya patlatarak bu anları kutlayabilir ve uçan balonları bir dilek tutarak gökyüzüne bırakabilirsiniz. Bodrum da masmavi sularda körfez turunu tamamladıktan sonra ise sizleri tekrar almış olduğumuz noktaya geri bırakıyoruz. Teknede evlilik teklifi organizasyonu paketi içeriği hakkında detaylı bilgi almak için yazının devamını okuyabilir ya da Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket İçeriği

 • Lüks Motoryat Tekne Kiralama
 • Tekneyle 60 Dakikalık Körfez Turu
 • Tekne Süsleme
 • Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Elektronik Yer Volkanları
 • Uçan Balonlar
 • Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi
 • Aperatif Atıştırmalıklar, Şampanya veya Alkolsüz İçecek Servisi
 • Sevdiğiniz Şarkılarla Oluşturulmuş Müzik Listesi ve Müzik Hizmeti

 

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonuna Yapabileceğiniz Eklemeler

Dilerseniz teknesinde evlilik teklifi organizasyonu için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşarak bu eşsiz ve unutulmayacak ana özel pakete eklemeler yapabilirsiniz.

 • Havai Fişek Gösterisi: Siz teknenin güvertesinde şampanyanızı yudumlayarak, romantik anın tadını çıkarıyor iken, size çok yakın mesafeden bir havai fişek gösterisi başlatıyoruz.
 • Palyaço Hediye Servisi: Organizasyondan önce, sevdiğiniz kişiyi daha çok heyecanlandırmak ve daha çok şaşırtmak isterseniz, özel günün randevusunu almak üzere, ekibimizin palyaçosunu, eş adayınızın evine gönderiyoruz. Periyodik aralıklarla eş adayınızın kapıları çalınıyor. Sizden gelen özel notlar ve hediyeler sunuluyor.
 • Özel Araç Hizmeti: Organizasyon öncesi ve sonrası özel araç hizmeti sağlıyoruz. Lüks araçlarla verdiğimiz bu hizmeti özel kırmızı halılar destekliyor.
 • Özel Yemek Menüsü: Size özel hazırlanmış yemek menüsüyle, romantik anın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Özel Işıklar: Tercih ettiğiniz paketin mekanına uygun özel ışıklar temin ediyoruz.
 • Özel Ses Sistemleri ve Canlı Müzik: Tercih ettiğiniz paketin mekanına göre (büyüklü, ses akustiği), özel ses sistemiyle müzik sesinin daha net çıkmasını sağlıyoruz. Ayrıca eşsiz körfez manzarasına keman ya da gitar eşliğinde canlı müzik hizmeti de alabilirsiniz.
 • Size Özel Kurgu Ve Montajlanmış Video Klip: Organizasyon sırasında çektiğimiz görüntüleri kurgulayıp ve montajlayarak size özel bir video klip haline getiriyoruz; daha sonra size teslim ediyoruz.
 • Konaklama: Tercihlerimiz içinde bulunan lüks otellerin birinde sevdiğiniz kişi ile birlikte oda- kahvaltı konaklaması sunuyoruz.