Bodrum Havai Fişek Gösterisi

Bodrum havai fişek gösterisi paketi 3 dakikadan başlayarak sizin isteklerinize ve bütçenize göre gösteri süresinde artış yapılmaktadır.

Bodrum Organizasyon şirketi olarak açılış organizasyonu, kutlamalar, düğün ve sünnet organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, festival ve şenlik organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu gibi birçok etkinliğiniz de profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla, atış yapma ehliyetli personelimizle sizlerin ihtiyaç duyduğu anda Bodrum, Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde hizmetinizdeyiz. Havai fişek atımı yapılacak alana gösteri yapılmadan önce gelip keşif yapıyoruz ve gerekli makamlardan, gerekli yasal izinler alınarak sizlerin heyecanına heyecan katacak bir gösteri sunuyoruz.

Bodum Havai Fişek Gösterisi ve Proteknik Alanında Yenilikçi Yaklaşım

Bodrum havai fişek gösterisi yıllarca kara düzen devam etti. Güvenlik ve efekt fark etmeksizin aynı malzemelerle aynı gösterilere tekrar edildi. Lakin bizim gibi yenilikçi ve teknolojiye önem veren kişiler havai fişek alanında yenilikler yapmaya başlayıncaya kadar. Bizler özel havai fişek rampaları, elektronik ateşleme sistemleri, özel güvenlik önlemleri, ateşleme zamanlayıcıları ve bilgisayar programları ile havai fişek alanında fark yaratıyoruz. Havai fişek gösterisi düzenlerken dakikasına, efekt seçimlerine, organizasyon türüne göre özel seçilmiş havai fişek bombalarını kullanıyoruz. Güvenlik önlemlerini alarak, Ateşleyici Yeterlilik Belgesine sahip profesyonel ekibimiz tarafından havai fişek gösterileri yapılmaktadır. Organizasyonlarınızda sizlerde eşsiz bir havai fişek gösterisi izlemek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.

Bodrum’da Tekneden Havai Fişek Atımı

Havai fişek gösterisi yapılacak alanın uygun olmadığı durumlarda denizden havai fişek atımı yapılabilir. Bodrum ve çevresinde güvenlik açısından genellikle tekneden havai fişek atımına uygundur. Teknenin havai fişek atımına uygun, alanının dar olması, devamlı sallanması gibi etkenler nedeniyle karadan havai fişek atımına göre daha zordur. Ekibimiz tekneden havai fişek atımı için tecrübeli ve bilgilidir.

Havai fişeklerin kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mor, gümüş olarak birçok rengi  mevcuttur. İstediğiniz renklerde, istediğiniz süreyle havai fişek gösterisi hizmeti veriyoruz. Minimum 3 dakika süren havai fişek gösterisi, 5 dakika, 7 dakika, 10 dakika ve üzerinde de gerçekleştirilmekte olup süresi organizasyonun türüne göre değişiklik göstermektedir. Bodrum havai fişek gösterisi ile ilgili bilgi almak için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz.