Vestel Bodrum Bitez Yılbaşı BBQ Partisi Organizasyonu

Bitez Yılbaşı Partisi

Yılın o zamanı geliyor. Herkes kutlamalara başladı. Vestel de kampanyalarını duyurmak ve misafirlerine ziyafet vermek için bizler ile görüşmelere başladı. Bodrum Organizasyon olarak ekibimizi topladık ve tüm hazırlıklarımızı planladık. Sonsuz eğlence dolu bir Bitez yılbaşı partisi için hazırdık.

Bitez Yılbaşı Partisi Hazırlıkları

Sabahın erken saatlerinde Bodrum Bitez Vestel’in önünde yerlerimizi aldık. Ekibimizle organizasyonu gerçekleştireceğimiz alanı iyice inceledik ve hazırlıklarımıza başladık. Vestel mağazasını kutlamaya hazır hale getirebilmek için ilk adım olan balon süslememizi gerçekleştirdik. Mağazayı boydan boya zincir balonlar ile donattık. Vestel’in renklerine uygun olması için kırmızı beyaz renkte balonlar tercih ettik.

Misafirlerin rahatça yiyip içebilecekleri ve etrafında sohbet edebilecekleri bistro masalarımızı, estetik bir şekilde mağaza önüne yerleştirdik. Özenle dikilmiş, bistro masaların ayaklarının hiçbir şekilde gözükmediği streç örtülerimizi masalarımıza serdik. Masa örtülerimiz de aynı balonlar gibi kırmızı beyaz renklerdeydi. Renk uyumuna dikkat ederek bistro masalarımızı yerleştirdik.

Gün boyu partiyi renklendireceğimiz müziklerimiz için profesyonel ses sistemi kurulumumuzu gerçekleştirdik. Bu ses sistemi ile tüm misafirlere profesyonel Dj’imiz müzik ziyafeti çekerken, bir yandan da sunucumuz, Vestel’in kampanya ve indirimleri hakkında davetlileri bilgilendirdi.

Sıra gelmişti partinin en can alıcı noktasına. Kocaman bir çadır kurduk ve bu çadırın altına masalarımızı ve mangallarımızı yerleştirdik. Barbekü partimize hazırdık. Servis elemanlarımız gün boyu en lezzetli yiyeceklerin servisini yapacaktı. Çay, kahve servisi için de mağaza girişine konuşlandık. Misafirlerin memnuniyeti için her şey düşünülmüştü.

Yediden yetmişe herkesin eğlenmesi için tüm ayrıntıları planladık. Mağazanın çatısına yerleştirdiğimiz özel kar makinemiz ile Bodrum’a kar bile yağdırdık. Çocukların kar sevinci inanılmazdı.

Bodrum Bitez Yılbaşı Partisi Organizasyonu

Tüm hazırlıklar tamamlandı. Bitez yılbaşı partisi başladı. Dj’imiz en eğlenceli müzikler ile misafirleri coştururken, indirim ve kampanyalar hakkında bilgilendirmelerin yapılması ihmal edilmedi.

Yılbaşı denince akla ilk gelen Noel anne ve Noel babalarımız, organizasyonun olmazsa olmazlarıydı. Üstelik onlar bilindik Noel anne ve babalardan değildi. Harika kostümleri ile göz kamaştırdıkları yetmedi tahta bacak şovları ile şaşırtmaya devam ettiler.

Misafirler bu görsel şovlar ile keyifli dakikalar geçirdiler. Eğlenceli müzikler ile kar yağışının tadını çıkardılar. Mağazayı gezip alışverişlerini gerçekleştirdiler. Barbeküde pişen lezzetli yiyecekler ile ziyafet çektiler.

Her şey kusursuzdu. Bodrum Organizasyon sizlere her daim kusursuzluk ve memnuniyet garantisi veriyor. Yılbaşı organizasyonları ve çok daha fazlası için hazırız.

Mutlu Yıllar!