Turgutreis Kipa Yıl Dönümü Organizasyonu – Bodrum Organizasyon

Turgutreis Kipa Yıl Dönümü Organizasyonu Bodrum

Her yıl olduğu gibi bu yılda eğlenerek ve eğlendirerek gerçekleştirdiğimiz Turgutreis Kipa yıl dönümü organizasyonu kapsamında Turgutreis’deydik. Bodrum Organizasyon ekibi olarak başarılı bir Turgutreis Kipa yıl dönümü organizasyonu gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Organizasyon öncesinde planlama yapılarak gerekli ekipler oluşturuldu. Yapılacak olan süsleme tekniklerine ve etkinliklere karar verilerek, katılımcıların eğlenebilmeleri için her türlü ayrıntı düşünüldü. Kalabalık ekibimiz ve ekipmanlarımızla birlikte bir sonraki durağımız olan Turgutreis’e doğru yola çıkıldı. Eğlenceli sunucumuz, birbirinde hareketli animatörlerimiz ve organizasyon ekibimiz ile Turgutreis Kipa’ya ulaşıldı. Kipa’nın dış mekanı ve iç mekanı balon süslemeleri ile organizasyona hazır hale getirildi. Kapı taklarından zincir balonlara, uçan balonlardan özel Kipa amblemli baskı balonlara kadar bütün süslemeler hazırlanarak düzenlemesi yapıldı.

Kipa AVM organizasyonları kapsamında sevgililer gününe özel olarak etkinlikler düzenlendi. Mağazada çiftlerin özel reyonlar düzenlenerek balonlar ve renkli tüllerle süslendi. Kadınlar gününe özel olarak ise kadın reyonları özel olarak süslenerek daha da dikkat çekici hale getirildi. Kadınlara özel yarışmalar yapılarak çeşitli hediyeler verildi. Turgutreis Kipa yıl dönümü organizasyonu kapsamında halkın yoğun katılımıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Organizasyon ekibimizin dikkatli çalışması ve yoğun enerjisiyle birbirinden eğlenceli etkinliklere imza atılmış oldu.

Bodrum Turgutreis Kipa Yıl Dönümü Organizasyonu Etkinlikleri

  • Kasım Doğumlu Çocuklara Kutlama

Kipa’nın kuruluşu olan kasım ayına özel olarak yapılan etkinliklerden biridir kutlama organizasyonu. Yıl dönümüne özel olarak kasım ayında doğan çocukları toplayarak kutlama yapılır. Mağaza da geniş bir bölüm balonlarla süslenir. Palyaçodan çeşitli animatör ekibi, kültürümüzün simgelerinden şerbetçi ya da macuncular getirilerek çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanır. Finalde ise kasım doğumlu çocuklar için özel olarak yaptırılan büyük pastanın mumları, dilek tutulduktan sonra toplu olarak söndürülür. Kutlamalar müzik eşliğinde mağaza içinde eğlenceli bir şekilde devam eder.

  • Hafta Sonu Palyaço Şovları

Bodrum Organizasyon bünyesinde görev alan deneyimli palyaço ekibinin şovları ile hafta sonlarını şenlendiriyoruz. Yılbaşına özel şovlarla mağazanın içinde gösteri yapan palyaçolarımız sayesinde alışverişe gelen müşteriler keyifli bir gösteri izlerken, çocukları da bu gösteriye dahil olarak eğlenceli bir gün geçirir. Özel palyaço gösterilerimiz öyle sevildi ki sadece bu gösterileri izlemek için bile mağazaya gelen kitle oluşmuştur. Hem eğlenip hem de keyifli alışveriş yapabileceğiniz bir organizasyona imza atmaktan gurur duyuyoruz.

  • Raf Düzenleme Yarışması

Eli maharetli hanımların ve hızına güvenen beylerin yoğun ilgi gösterdiği bir etkinliktir raf düzenleme yarışması. Belirlenen boş raflara malzemelerin istenilen şekilde düzgün ve hızlı bir şekilde yerleştirilmesi istenir. Yarışmaya katılan kişilere alışveriş arabasına doldurulan malzemeler verilir ve diğer yarışmacılardan daha düzgün ve hızlı yarışmayı bitirmesi istenir. Yarışmayı bitiren ilk kişiye o günün anısına çeşitli hediyeler verilir.

  • Sepet Doldurma Yarışması

En eğlenceli etkinliklerden biride sepet doldurma yarışmasıdır. Yarışmacıların eline malzeme listesi ve alış veriş araması verilerek mağazanın içine gönderilir. Belirlenen zamanda listedeki bütün malzemelerin doğru ve eksiksiz bir şekilde bulunarak çıkış kapısına gelmeleri istenir. En hızlı ve dikkatli olan yarışmacı yarışmayı kazanarak çeşitli hediyeler kazanır. Yarışmacıyla beraber organizasyon ekibimizin de heyecanlandığı ve büyük keyif aldığı bir etkinlik haline gelmiştir.

Bodrum Turgutreis Kipa Yıldönümü Özel Organizasyonları

  • Canlı Yayın Radyo Programları

Deneyimli sunucunun eğlenceli sunumu ve organizasyon ekibinin ilgi çekici animasyon gösterilerinin bulunduğu ortamdan radyo canlı yayın programı yapılmıştır. Halkın yoğun ilgi gösterdiği canlı yayında izleyenlerle çeşitli söyleşiler, eğlenceli yarışmalar müzik eşliğinde bütün ülkeye canlı yayınla duyurulmuştur.

  • Çat Kapı

Kipa yıl dönümü organizasyonu kapsamında Türkiye genelinde yapılan Çat Kapı etkinliği Turgutreis’de de aynı heyecanla devam etmiştir. Eğlenceli sunucumuz deneyimli profesyonel kameramanımız ile ev ev, sokak sokak gezerek halka Kipa ile ilgili sorular sorularak bilenlere hediyeler verildi. Birbirinden keyifli söyleşilere imza atıldı.

Bodrum Turgutreis Kipa yıl dönümü organizasyonu kapsamında her yıl olduğu gibi bu yılda eksiksiz ve eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirdik. İşini severek yapan, kendisi gibi karşısındakinin de eğlenmesine önem veren dinamik ekibimizle birlikte bir sonraki Turgutreis organizasyonunda aynı heyecan ve hazla sizlerle buluşmak dileğiyle.