Sirk Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Sirk Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Herkes doğum gününün en özel ve güzel şekilde geçmesini ister. Özellikle de söz konusu çocuklarımızsa… Onlara unutulmaz doğum günleri planlamak ve yüzlerini güldürmek isteriz. Bodrum Organizasyon çok çeşitli doğum günü organizasyonları ile her daim yanınızda. Sürekli kendini yenileyen, yaratıcı fikirleri ile kendini geliştiren profesyonel ekibimiz harika doğum günü organizasyonları planlıyorlar. Sirk temalı doğum günü organizasyonumuz da bunlardan sadece biriydi. Sirk temalı doğum günü organizasyonumuzun ayrıntıları yazımızın devamında.

Sirk Temalı Doğum Günü Organizasyonu Hazırlıkları

Son zamanlarda konseptli doğum günleri çok revaçta. Artık herkes çok çeşitli ve yaratıcı temalar üzerine kurulu doğum günü organizasyonları gerçekleştiriyor. Çağın gerisinde kalmak istemeyen herkes için kaliteli ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile hazır bir şekilde bekliyoruz. Bu istek ile bizimle iletişime geçildi ve eğlenceli bir organizasyon için kolları sıvadık.

Temamız sirkti. Biz bu temayı çok daha genişlettik ve ek olarak son zamanların trendi olan survivor teması ile birleştirdik. Organizasyon alanını survivor parkurları ile donattık. Davetlilerin yediden yetmişe keyifli dakikalar geçirmesini hedefledik. Nitekim öyle de oldu. Çocukları ile beraber anne babaları da bu parkurlarda eğlencenin sınırlarını zorladılar.

Organizasyon için çok geniş bir alanımız vardı ve bunu en iyi şekilde değerlendirdik. Sirk temalı doğum günü organizasyonumuz için çok çeşitli ekipmanlar kullandık, süsleme ve dekorlara ayrıca bir özen gösterdik.

Bodrum Organizasyon Sirk Teması Ekipmanları

  • Pankart: Doğum günü çocuğunun fotoğraflarını kullanarak, özel bir tasarım ile eğlenceli bir hoş geldiniz pankartı hazırladık. Organizasyon alanının girişine bu pankartı yerleştirerek, misafirlerimize hoş geldiniz mesajını verdik.
  • Survivor Parkurları: Çocuk, genç, yaşlı demeden herkesin keyifli dakikalar geçirmesini sağlayacak survivor parkurlarımız organizasyona renk kattı. Tüm organizasyon boyunca parkurlarda yarışan misafirlerle ilgilenen animatörlerimiz, oyunların nasıl oynanacağını gösterip yardımcı oldular.
  • Oyun Parkurları ve Şişme Oyun Parkurları: Gün boyu çocukların oynayıp zıplayacağı, şişme zıp zıp parkurları ve çok çeşitli, zeka geliştirici oyunlarımız ile tüm misafirlere kaliteli zaman geçirtmeyi hedefledik.
  • Çadırlar & Yemek Masaları: Estetik görünüşlü ve sirk temasına uyumlu çadırlarımızın altına misafirlerin sohbet edip yemek yiyebileceği masalar yerleştirildi.
  • Balon Süslemeleri: Doğum günü organizasyonlarının olmaz olmazı balon süslemeleri ile tüm alanı donattık. Gözlere hitap ettik.
  • Yüz Boyama: Animasyon hizmetlerimizden yüz boyama da mevcuttu. Sadece animatörümüz çocukların yüzünü değil aynı zamanda, çocuklar da animatörümüzün yüzünü boyayarak keyifli dakikalar geçirdiler.
  • Pasta: Doğum günü çocuğuna özel olarak hazırlanmış, dilek tutup mumlarını üfleyeceği bir pasta yaptırdık. Tüm misafirler afiyetle pastamızı yediler.

Organizasyonun başından sonuna kadar tüm ekibimiz enerjik bir şekilde oyunlar oynadılar. Misafirlere tüm oyun parkurlarımızı tanıtıp nasıl oynayacaklarına dair bilgiler verdiler. Oyun oynarken onlara eşlik ettiler. Sunucumuz, mikrofon şovları ile tüm misafirleri eğlendirdi. Animatörlerimiz bir saniye bile durmadılar. Misafirler yemek yerken bile onlara tam bir görsel şov sundular. Açık büfe yemek seçeneklerimiz ve güler yüzlü servis elemanlarımız ile sorunsuz hizmet sağladık.

Bodrum Organizasyon Yanınızda

Bir organizasyonu daha başarı ile tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yıllar içerisinde kendini geliştiren bir ekibe sahibiz. Gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyonlar hakkında bilgi sahibi olmak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Sirk temalı doğum günü organizasyonumuzun videosunu aşağıdan izleyebilir, siz de kendiniz ve çocuklarınız için gerçekleştireceğiniz doğum günü partileri için bu temayı seçebilirsiniz. Farklı temalar için önerilerde de bulunabilir, yaratıcı fikirlere sahip ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bodrum Organizasyon mutlu yaşlar diler!