Ses Sistemi Kiralama Bodrum Organizasyon

Bodrum Organizasyon olarak sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile birbirinden farklı çok çeşitli organizasyonlar düzenlemekteyiz. Düğün organizasyonları, açılış organizasyonları, doğum günü parti organizasyonları, Dj parti organizasyonları, mezuniyet organizasyonları ve çok daha fazlasını tüm ayrıntıları ile planlıyoruz. Tamamen kendimize ait ekip ve ekipmanları kullanarak kaliteli hizmet garantisi ile organizasyonlar düzenliyoruz. Sağladığımız birçok hizmetin yanında ses sistemi kiralama da Bodrum Organizasyon firmamızdan talep edebileceğiniz hizmetlerden bir diğeridir.

Ses sistemi kiralama hizmeti, düzenlenen organizasyonların çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Küçük ölçekli, orta ölçekli ve büyük ölçekli olmaz üzere üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Ufak bir açılış organizasyonu veya yaklaşık 200 kişilik düğün organizasyonlarında kullanılabilen küçük ölçekli ses sistemlerinden, kalabalık düğün organizasyonları, konser organizasyonları gibi büyük katılımcı kitlesine sahip organizasyonlarda kullanılacak profesyonel ses sistemi kiralama hizmetlerini sunmaktayız.

Bodrum Ses Sistemi Kiralama Çeşitleri

  • Küçük Ölçekli Ses Sistemi Kiralama Hizmeti: Küçük ölçekli ses sistemi kiralama hizmeti, daha küçük çaplı organizasyonlarda kullanılmaktadır. İçerisinde 4 adet kabin, amfi ve mikser bulunur. Doğum günü organizasyonları, 200 kişiliğe kadar olan düğün organizasyonları, açılış organizasyonları, dj partisi organizasyonları gibi organizasyonlarda tercih edilebilir. Bu ses sisteminin içerisinde ışık mevcut değildir.
  • Orta Ölçekli Ses Sistemi Kiralama Hizmeti: Orta ölçekli ses sistemi kiralama hizmeti, mezuniyet organizasyonları, düğün organizasyonları, parti organizasyonları gibi organizasyonlarda tercih edilmektedir. İçerisinde ön truss, ışık sistemleri, ses sistemleri, ortalama 5-6 kişilik orkestra sistemleri ve sahne tesisatı bulunmaktadır. 2000 kişiye varan organizasyonlarda tercih edilebilecek ses, sahne ve ışık sistemidir.
  • Büyük Ölçekli Ses Sistemi Kiralama Hizmeti: Büyük ölçekli ses sistemi kiralama hizmeti, konser gibi büyük çaplı katılımın gerçekleştiği organizasyonlarda kullanılmaktadır. İçerisinde 4 bacaklı truss sistemi ,profesyonel ses sistemi bulunur. Sahne arkasında led ekran kullanılır. Orta ölçekli ses, sahne ve ışık sistemlerine göre çok daha güçlü ışık sistemi bulundurmaktadır. Üzerine çatı yerleştirilerek sahneye gündüz gölge sağlarken, gece de ışığın daha iyi kullanılması sağlanır.

Düzenlemek istediğiniz tüm organizasyonlar ve organizasyonlarınızın çeşidine göre tercih edeceğiniz ses sistemi kiralama hizmetimizi sorunsuz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Bodrum Organizasyon olarak Bodrum’da hizmet vermenin yanında, deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmaktayız.