Seramiksan Açılış Organizasyonu Milas – Bodrum Organizasyon

Seramiksan Açılış Organizasyonu

Bodrum Organizasyontecrübeli ekibi ile yanınızda. Şimdiye kadar birçok organizasyon gerçekleştirdik. Aklınıza gelebilecek tüm organizasyonlarınız için mekan, zaman fark etmeden tüm hizmetleri sizlere sağlıyoruz. Açılış organizasyonlarınız için de her daim hizmetinizdeyiz. Seramiksan açılış organizasyonu için kaliteli ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte hazırlandık.

Seramiksan Açılış Organizasyonu Bodrum Hizmetler

Açılış organizasyonlarında tercih edilen hizmetler çeşitlilik göstermektedir. Açılış organizasyonu yapmayı planlayan kurum ve kuruluşların isteklerine göre hizmetlerimizi sunmaktayız. Kendi önerilerimizi de kurum ve kuruluşlar ile paylaşmaktayız. Hiçbir ayrıntıyı atlamadan yüzde yüz memnuniyet garantisi ile organizasyonlarımızı planlıyoruz. Seramiksan açılış organizasyonu için kullandığımız hizmetleri sizlerle paylaşıyoruz.

 • Catering

Seramiksan açılış organizasyonunda davetlilere lezzetli atıştırmalık ve içecek ikramları hizmeti sunduk. Bu ikramların güler yüzlü bir servis elemanı tarafından gerçekleştirilmesi, öncelikli olarak özen gösterdiğimiz konulardan biridir.

 • Dekoratif Yürüyüş Yolu

Mağazanın girişine görsellik katmak için dekoratif yürüyüş yolları yerleştirdik.

 • Çiçek ve Tül Süslemeleri

Yerleştirilen dekoratif yürüyüş yollarına estetik bir görüntü vermek için çiçek ve tül süslemeleri ekledik.

 • Balon Süsleme

Açılış organizasyonlarında en çok tercih edilen hizmetlerde birisi, balon süsleme hizmetidir. Kuruluşun açılış organizasyonuna uygun ve güzel bir görüntüye ulaşabilmesi için zincir balonlar ile boydan boya süslemesini gerçekleştirdik. Mağazanın iç tarafına da uçan balonlar bağlayarak içerisinin de dışarısı kadar ilgi çekici görünmesini sağlamayı hedefledik.

 • Ses Sistemi ve Mc Sunucu

Açılışı halka daha iyi şekilde duyurabilmek, ilgi çekmeyi sağlamak için son kalite ekipmanlar ile profesyonel ses sistemi kurulumu gerçekleştirdik. Mc sunucu davetlilere müzik eşliğinde mikrofon şovları yaparak onlara eğlenceli dakikalar geçirtti. Ayrıca mağazanın açılışa özel kampanya ve indirimlerini duyurdu.

 • Sis Makinesi

Açılış sırasında görsel ve ilgi çekici bir efekt yaratmak için sis makinesi kullanıldı.

 • Hostes Temini

Gün boyu yiyecek içecek servisi ve davetlilerle en iyi şekilde ilgilenilmesi için kuruluşa hostes temini sağladık.

 • Bistro Masalar

Davetlilerin sohbet rahatça sohbet edip ikramlarını tüketebilecekleri bistro masalar alana estetik şekilde yerleştirildi. En temiz ve güzel halleriyle örtüleri serildi ve tül süslemeler ile güzelleştirildi.

 • Çadır ve Gölgelik

Hem davetlileri güneşten korumak hem de güzel bir görüntü yaratmak için çadır ve gölgelikler kullandık.

 • Konfeti Atımı

Kurdele kesiminden sonra kutlamaya eğlence ve görsellik katmak için konfeti atımı gerçekleştirdik.

 •  Kırmızı Halı

Mağaza girişine davetlilere özel açılış organizasyonlarının olmazsa olmazı kırmızı halı serildi.

Bodrum Organizasyon olarak, her daim en kaliteli ekipmanlara kullanmaya ve kaliteli bir hizmet sunmaya dikkat ediyoruz. Açılış organizasyonlarının öncelikli amacı olan tanıtım kampanyasını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Açılış organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilir ya da acilisorganizasyonu.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.