Pamuk Şekerci

Bodrum Pamuk Şekerci Kiralama

Davetlilerinizi rüya gibi bir lezzetle buluşturabilmeniz, etkinliklerinizi karnaval ve şenlik ortamına dönüştürebilmeniz için pamuk şekerci standlarımız ve pamuk şeker ikramlarımız ile karşınızdayız.

Organizasyonlarınızda, ‘tatlı yiyelim, tatlı konuşalım’ felsefesi ile hareket ediyor, yediden yetmişe herkese hitap eden eğlenceli bir lezzet sunuyoruz.

Hem çocukların hem de biz yetişkinlerin asla hayır diyemeyeceği pamuk şeker ikramlarımızla, etkinliklerinizle renk katıyoruz. Üstelik, rengarenk arabalarda ve makinelerde sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bodrum ve yakın çevresi başta olmak üzere, Muğla, Aydın, İzmir ve hatta Türkiye’nin her yerinde, pamuk şeker ikramları ve pamuk şeker arabaları kiralama hizmeti veriyoruz.

Bodrum Pamuk Şekerci Hizmeti

Pamuk şeker, toz şekerin, hızla dönen bir mekanizma üzerinde form değiştirmesi ve tel tel hale gelmesiyle oluşan bir yiyecektir. Toz şeker makineye konulduğunda, geriye ağızda eriyen bir lezzet kalır.

Herkes tarafından dünyanın en güzel pembe renkleri ile bilinen pamuk şekeri, bizim dünyamızda beyaz, hatta şeffaf. İnsan sağlığına verdiğimiz önem ve değeri baz alarak, gıda ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi, kimyasal ve boya kullanmıyoruz. Bu sebeple organizasyon ve etkinliklerinizde ürettiğimiz pamuk şekerlerimizi, pembe değil, beyaz veya şeffaf renk olarak konuklarımıza ikram ediyoruz.

Bodrum Organizasyon firması olarak yiyeceklerimizin lezzeti kadar, sunumunu da ayrı bir özen gösteriyoruz. Pamuk şeker, pop corn (patlamış mısır), Maraş dondurması, macun, limonata ve şerbet gibi tüm animasyonlu yiyeceklerimizin sunumunu eğlenceli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Rengarenk süslenmiş pamuk şeker makinelerimizde, eğlenceli manilerle pamuk şeker ikramları yapıyoruz.

Doğum günü organizasyonu gibi etkinlikler pamuk şeker standlarımızın ve pamuk şekercilerimizin en çok tercih edildiği organizasyonlardan biridir. Özellikle çocuk yaş günü partilerinde tercih edebileceğiniz pamuk şeker standları, etkinliklerinize sıcacık bir atmosfer katacak, ayrıca organizasyona katılan minik misafirlerinizi çok sevindirecek.

Piknik organizasyonu gibi outdoor etkinliklerde de pamuk şeker ikramlarımızdan faydalanabilir, pamuk şekerci standlarımızda pikniklerinize renk katabilirsiniz.

AVM etkinlikleri gibi çocuk animasyonlarının tercih edildiği etkinlik ve organizasyonlara da pamuk şeker arabaları çok yakışacaktır. Sıcacık animasyon gösterilerini lezzetli pamuk şekerlerini yiyerek izleyen miniklerimiz, içimizi ısıtıcaklar.

Pamuk şeker ikramlarımıza ek olarak, patlamış mısır, macun, Maraş dondurması, limonata, şerbet, kestane gibi standlarımızda da çeşitli ikramlar yapıyoruz. Dilerseniz, bu ikramlarımızdan bazılarını tercih edebilir, organizasyon konseptinize uygun sunumlarla organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bodrum ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz festival organizasyonu, şenlik organizasyonu gibi temalı parti organizasyonlarınızda da pamuk şekerci hizmetimizi tercih edebilirsiniz.