Nargileci

Nargileci Kiralama Bodrum

Bodrum Organizasyon ekibi olarak, etkinliklerinize ve organizasyonlarınıza renk katacak ve farklılık getirecek her türlü hizmeti sizlere sunuyoruz. Ayrıca ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti de profesyonel bir şekilde organizasyonlarınıza getiriyoruz. Organizasyon konseptinize uygun ikramlarımız ve ihtiyaca yönelik ikram ve sunumlarımızı, kaliteli ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Nargileci standlarımız ve nargile ikramlarımızla da, konuklarınıza farklı sunumlar yapıyoruz.

Bodrum ve yakın çevresi başta olmak üzere, Muğla, Aydın, İzmir ve hatta Türkiye’nin her yerinde organizasyon hizmetleri veriyoruz.

Bodrum Nargileci Hizmeti

Nargile, tütünün, özel bir mekanizma ile su buharına karıştırılması ile tüketilmesi şeklidir. Uzun bir geçmişe sahip olan nargile, bir ikramdan da öte bir kültür haline de gelmiştir.

Nargile, lüle, şişe ve marpuçtan oluşan bir düzenektir. Lüle üzerine köz konulan delikli bir tabladır. Şişe, içinde dumanı filtre eden suyun bulunduğu, cam sürahi gibi görünen bölümdür. Marpuç ise, dumanı şişeden alan bir hortumdur.

Nargilede, tömbeki adı verilen nargileye has bir tütün kullanılır. Bu tütün servis edilmeden önce geceden ıslanmaya bırakılır. Kaliteli bir nargile içimi için, tütünün yani tömbekinin özenle ve dikkatle hazırlanması da oldukça önemlidir./p>

Nargile, çok eski dönemlerden bu yana günümüze gelen ve hala günümüzde çok sık kullanılan ve tercih edilen bir kültürdür. Bizlere Osmanlı döneminden gelen bir kültür olmasına rağmen, Osmanlı’ya da çok farklı kültürlerden geldiği bilinir. İranlılar, Hintliler ve Arapların da severek kullandığı nargile, çeşitli kültürlere de evrilerek geçmiştir. Her kültürde nargile aracı ve sunumu farklı, ikramları da ayrı bir anlam taşımaktadır. Örneğin, bir nargileyi tüketen kişi sayısı Doğu ve Batı kültürlerine göre farklılık gösterir.

Nargile, tıplı çok eski dönmelerde olduğu gibi, günümüzde de oldukça sık tercih edilen bir kültür olmuştur. Çeşitli davetlerde, etkinliklerde ve organizasyonlarda tercih edilir.

Özellikle temalı partiler, konsept organizasyonlar ve geleneksel etkinliklerde oldukça sık tercih edilir ve etkinliklere farklılık katar.

Örneğin; Türk gecesi temalı parti organizasyonlarınızda, yöresel kostümleri ile, farklı işlemeli nargile gövdeleri ve aromalı nargilelerle hizmet veren nargilecimiz, konuklarınıza hoş bir sürpriz yapar.

Ramazan etkinlikleri, piknik organizasyonları gibi etkinliklerde de nargileci standlarımız ile tüm ilgiyi nargile kullanıcı konuklarınıza çekebilirsiniz.

Yetişkin davetlilerinizin olduğu her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızda da firmamızdan nargile ve nargileci hizmeti alabilirsiniz.

Bodrum Organizasyon firması olarak, etkinlik ve organizasyonlarınızda diğer sokak satıcıları hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Macun, limonata, şerbet, lokma, Türk kahvesi gibi ikramlarımızla da davetlilerinize eğlenceli sunumlar yapabilirsiniz.