Masal Gibi Bir Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu : Kır Düğünü Konseptli Düğün Organizasyonu

Bodrum Organizasyon‘un yaratıcı, hayal ettiğini hayata geçirebilen, hayalperestliğinin hakkını veren çılgın üyesi Simge, Mart ayında masal gibi bir düğün organizasyonu sonrası kısa süreliğine uzak diyarlara uğurlandı. Sadece balayı tatili için tabi ki.  Bodrum Organizasyon ekibinin en az Simge kadar heyecanlı olduğu bu masal düğün organizasyonundan tüm detaylarıyla bahsedeceğim sizlere.

Düğün Organizasyonu İçin Mekan Seçimi

Uzun süren bir mekan araştırması ve keşifler sonucunda, şehir dışında kır düğünü mekanı gibi kullanılabilecek bir alan seçtiler. Nikah sonrası, gelin ve damadın arkadaşlarıyla, genç yaş grubunun yoğun olduğu bir kır düğünü partisi düşünen Simge, içeride şöminesi olan, dışarıda bambu masaları, yemyeşil alanı ve doğa manzarası olan bu mekanda karar kıldı.

Organizasyon Öncesi Hazırlıklar

Bodrum Organizasyon ailesinde, değerli müşterilerimizin mutluluğunu hayal eden ve hayata geçiren Simge, bu kez tüm dergileri, interneti, mecmuaları, arşivleri kendi düğün organizasyonu için karıştırdı. Hayalini resmetti, ekip arkadaşlarımıza anlattı. Düğün dekor ve süslemeler ile ilgili olan malzeme tedarik süreci için bir ekip oluşturuldu. Konuklara sunulacak ikramlar, yemekler ve içecekler bütünü için ise ayrı bir ekip. Dekoratif malzemeler ve içecekler için alışverişe çıkıldı. Eksikler bir bir gözden geçirildi, tamamlandı. Profesyonel doğal takip fotoğrafçısı ve profesyonel kameraman için randevu alındı.

Masal Düğün Organizasyonuna Saatler Kala

Düğün mekanına sabahın erken saatlerinde giden ekibimiz, sahne ve truss kurulumuyla işe koyuldular. Profesyonel ses sisteminin, profesyonel ışık ve sahneyle desteklenmesi ile teknik kurulumun büyük bir kısmı tamamlanmış odu. Kapı girişi kır düğünü konseptine yakışır bir şekilde beyaz tüllerle süslendi. Siyah streç örtülerle giydirilmiş olan bistro masalar sahnenin önünde, belli aralıklarla yerini aldı. Üzerlerine içi cerbele çiçek detaylarıyla süslenmiş fanuslar konuldu. Banket masalar, siyah streç örtüleri giydirilmiş olarak barbekü ve mangal sunumu için, barbekünün yanına konuldu. Lezzetli ve çeşidi bol mezeler masalara yerleştirildi. Barbekü ve mangal hazırlandı. Kapı girişinin hemen karşısına, eskitilmiş kapı dekoru yerleştirildi. Kapı dekorunun üzeri rengarenk süs fenerleri ile süslendi. Hemen önünde yer alan sweet table ( şekerleme masası ) , cam fauslar içinde yer alan birbirinden lezzetli ve rengarenk şekerlemelerle birlikte, bambu suplalar üzerinde sunuldu. Kapı girişinin hemen yanında bir  içecek barı konumlandırıldı. Sahnenin arkasında DJ ekipmanı ve DJ de unutulmadı tabi.

Kır Düğünü Organizasyonunun İnce Detayları

Masa, sahne, barbekü ve mangal gibi olmazsa olmaz detaylar dışında, arkadaşımızın düğün organizasyonunu farklı kılan detaylar da mevcut tabi ki. Örneğin, kapı girişinde soğuk havanın hezimetinden konuklarını kurtarmak adına, ‘Welcome kokteylleri’ ile bir karşılama konsepti düşündü güzel gelinimiz. İçecek barının hemen yanında alkollü içeceklerin hep soğuk kalması ve dekoratif bir görüntü için de, Bodrum Organizasyon ekibinin özenle hazırladığı el arabaları, yönlendirme tabelaları , denizci fenerleri, ateş varilleri, kandil lambaları, çiçek dolu fanuslar, bambu suplalar yer aldı.

Çılgın Kır Düğünü Organizasyonu Başlıyor

Konuklar DJ performansı eşliğinde dans ederken, çılgın çiftimizin yolunu gözlemeye koyuldular. Ve nihayet kırmızı halıda önce sevimli kostümleri ve hareketleriyle bando ekibi görüldü. Hemen ardından gelin ve damat, bandonun ritmine ayak uydurarak, konuklarını sıcak gülümsemeleri ve eğlenceli jest ve mimikleriyle selamlayarak mekana giriş yaptı. Sahnede yaptıkları ilk dans sonrası barbekü ve mangal sunumuna geçildi. Ardından meyve, tatlı  ve diğer atıştırmalıklar servis elemanlarımız tarafından servis edildi. Gece boyunca gelin ve damadımızın eğlenceli dansları, bando ekibinin enerjisi, DJ’in üstün performansı  konukların da çok özel vakit geçirmelerini sağladı. Bu özel gün ateş varillerinde marshmallow eritme sefasıyla son buldu. Bodrum Organizasyon ekibi adına bir ömür mutluluklar size Simge ve Gökhan. Hep o çılgın enerjinizle kalın. Düğün organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için dugunorganizasyonu.com.tr adresimizi ziyaret edebilir ya da Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz.