Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonu Bodrum

Uçan Balonlarla Evlilik Teklifi Organizasyonu Bodrum

Kumsalda evlenme teklifi organizasyonu Bodrum hizmeti ile rüya gibi bir gün yaşayabilir ve uzun yıllar boyunca hafızalardan silinmeyecek hatıralar biriktirebilirsiniz. Evlilik teklifi, duygusal ve unutulmayacak anların yaşandığı, hayatınızın belki de en özel sorusunu soracağınız andır. Kadınlar için fazlasıyla önem taşıyan, uzun süre hayal edilen evlilik teklifi organizasyonlarında Bodrum Organizasyon profesyonel ekibiyle birlikte harikalar yaratıyor.

Her geçen gün yeni fikirler ve projelerle çiftlerimizin en mutlu anlarına şahitlik ediyoruz. Bodrum’un eşsiz güzelliklerine sahip kumsallarda evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştiriyor ve bu anları fotoğraf, video çekimleriyle ölümsüzleştiriyoruz.

Romantik süslemelerin, loş ışıkların, deniz ve ağaç seslerinin hakim olduğu organizasyon için, ekibimizle birlikte günler öncesinden hazırlandık. En büyük tatminimiz, çiftimizin o çok mutlu anlarına tanıklık etmek ve mutlu olduklarını görmekti.

Sevdiği kadına hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir sürprizle evlilik teklifi etmek isteyen Atakan Bey, daha önce gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar hakkında bilgi sahibi olarak firmamıza ulaştı. Atakan Bey’i karşılıklı konuşmak ve bir sunum yapmak için, kahvemizi içmek üzere ofisimize davet ettik. Filiz Hanımın zevk ve tercihleri ile organizasyon konseptimizi belirledik. Mevsimin en popüler ve en ihtişamlı evlenme teklifi organizasyonu paketlerinden olan kumsalda evlilik teklifi organizasyonu Bodrum da gerçekleştirilecekti. Paketimizde çiftimize özel bir sürü değişiklik yaptık. Atakan Bey’in de henüz haberinin olmadığı özel sürprizler de ekledik. Organizasyon tarihi, saati, organizasyon sırasından çalacak olan müzikler gibi detayları da karşılıklı olarak konuştuktan sonra, belirlediğimiz lokasyonda görüşmek üzere Atakan Bey’le vedalaştık.

Bodrum Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon sorumlumuz, ekibimizle bir toplantı yaparak organizasyon detaylarını anlattı ve ekipte bir görev dağılımı yaptı. Organizasyondan önce ekipman ve malzeme kontrollerini gerçekleştirdik. Eksiklerimizi tamamladık ve Bodrum’un keşfedilmemiş koylarına doğru yola çıktık.

Organizasyonun yapılacağı, henüz keşfedilmemiş, doğasını koruyabilmiş, mavinin ve yeşilin bir arada olduğu bir koy. Ağaçların yeşilliği denizin suyuna yansımış, kuşların cıvıltısı ve ağaç hışırtı sesleriyle adeta bir cenneti andırıyor. Burada romantik bir organizasyon gerçekleştirmek üzere hemen hazırlıklarımıza başladık. Gazebo ve masa kurulumuyla işe başlayarak organizasyon alanını belirledik. Bembeyaz tüllerle çevrelediğimiz gazebomuzu, ışık şelalesi ile renklendirdik. Gazebonun hemen altında kurduğumuz masayı da, kumsal konseptinde süsleyerek romantik bir hale getirdik. Sıra geldi kırmızı halı ve yürüyüş yollarına. Kırmızı halıyı denizden gazeboya doğru uzanan uzun bir yol halinde serdik. Denizci fenerlerinin içlerine de kandil lambaları yerleştirerek hem dekoratif bir görünüm elde ettik hem de kumsalı loş bir şekilde aydınlattık.

Uçan balonlarımızı hazırlayarak bir kısmını kumsalın süslemesinde kullandık. Bir kısmını da Filiz Hanıma vermek üzere hazır bulundurduk. Yer volkanlarını elektronik olarak programladık. Jeneratör, ses sistemi ve ışık sisteminin kurulumunu da tamamladıktan sonra, süsleme detaylarımıza geçtik. Cam fanuslarla kumsalı süsledik. Fanusların içlerine kandil lambası ve gerbera çiçekleri koyduk. Çiftimizin gelmesine az bir zaman kala da, peynir tabağı, meyve tabağı, krudite servisi, cips ve kuruyemiş gibi lezzetli ve şık görünümlü atıştırmalıklarımızı hazırladık. Masamızın üzerinde bulunan kandil lambalarını da yaktıktan sonra, hazır bir şekilde çiftimizi beklemeye koyulduk.

Bodrum Organizasyon ekibi olarak heyecanla çiftimizi beklerken, fotoğraf ve kameramanlarımız da çiftimize özel olarak hazırladığımız organizasyon detaylarını kayda aldılar. Drone çekimi ile de, gökyüzünden özel fotoğraf ve video görüntüleri aldık.

Kumsalda Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Yalıkavak’ta bulunan marinada, görevli ekibimiz çiftimizi karşıladı. Uçan balonlarla dolu zodyağımıza çiftimizi bindirerek, sürprize doğru yola çıkardılar. Gökyüzünde hazır bekleyen drone kameramız, çiftimizi ilk selamlayan oldu. Yavaşça zodyakla kıyıya doğru yaklaşırken Filiz Hanım, özenle hazırlanmış kumsalı fark etti. Zodyaktan inerken denize yerleştirdiğimiz yer volkanları gösterisi ile çiftimize gösterişli bir ‘hoş geldin’ dedik. Ardından tüm koyda yankılanan o romantik şarkı çalmaya başladı. Uçan balonlar Filiz Hanıma özenle sunuldu. Kırmızı halıya geldiklerinde yürüyüş yolunun volkanları da gösterişli bir kıvılcım gösterisine başladı. Atakan Bey eş adayının önünde diz çökerek evlilik teklifini etti. Çiçekleri Filiz Hanıma takdim etti. Çiftimiz evlilik teklifini kutlarken şampanya patlattılar ve kendileri için hazırladığımız masada baş başa vakit geçirdiler.

Çiftimiz romantik müziklerimiz eşliğinde, içeceklerini yudumlayıp yemeklerini yerken, kameraman ve fotoğrafçılarımız da organizasyonun en özel anlarını unutulmaz kılmak adına kayıt altına aldılar. Drone çekimi ile Bodrum kumsalda evlilik teklifi organizasyonunu her açıdan görüntüledik.

Yaklaşık 1 saat süren organizasyonun ardında, mutlu çiftimizi zodyakla birlikte tekrar Yalıkavak marinaya bıraktık. Rüya gibi geçen, romantik, keyifli ve başarılı bir organizasyon gerçekleşmiş oldu. Bodrum Organizasyon ekibi olarak çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için evlilikteklifi.com sitemizi ziyaret edebilir ya da Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz.