Kipa Uçurtma Şenliği Bodrum Organizasyon

Kipa Uçurtma Şenliği

Bodrum Organizasyon çocukluğuna geri döndü ve herkesi döndürdü. Çocuklara da çocukluklarının en keyifli anlarını yaşattı. Kipa uçurtma şenliği, herkese çocukluğunu yaşattı. Gün boyu uçurtmalar uçuruldu, şişme oyun parkurlarında yarışmalar düzenlendi, müziğin ritmine kapılıp danslar edildi ve daha niceleri. Palyaçolara eğlenceli kıyafetleri ile bu güzel aktiviteyi renklendirdiler. Bugünün hedefi çocukluğumuzu yaşamaktı. Çocuklar gibi şendik! Hedeflerimizi en güzel şekilde gerçekleştirdik. Eğlence dozunu en üstlere taşıdık.

Kipa Uçurtma Şenliği Aktiviteler Bodrum

Neler neler yapılmadı ki ? Eğlence için biz her daim enerjik ekibimizle hazırız. Tüm davetlileri de aynı enerji ile motive ederek, onlara unutulmaz bir gün geçirttik. Uçurtmalar uçtu, kahkahalar atıldı, bu eğlenceli gün hafızalarda yerini aldı.

Tüm alanı şişme oyun parkurları ile donattık. Madem çocukluğumuza dönüyorduk, her şey tam olmalıydı. Çoluk çocuk, anne baba, tüm herkes çılgınlar gibi eğlendi. Şişme zıp zıp parkurlarında zıplayarak enerji doldular. Şişme oyun parkurlarında eğlenceli takım oyunları oynandı. Puanlar toplandı. Yarışmalar düzenlendi.

Animatörler gün boyu durmadan gösterilerini yaptılar. Mikrofon şovları ile tüm davetlilere keyifli dakikalar geçirttiler. Palyaçolar eğlenceli kıyafetleri, dansları ile güne neşe kattılar. Çocuklar için çeşitli yüz boyamaları yaparak onları hayal ettikleri kahramanlara dönüştürerek mutlu ettiler.

Danslar hiçbir zaman durmadı. Eğlence hız kesmeden devam etti. Animatörlerimiz eğlenceli kareografiler ile herkesi dans ettirdiler. Takım halinde bu dans hareketlerini yaparken herkesin çok eğlendiği yüzlerinden okunuyordu. Sosis balonlar ile çeşitli yaratıcı şekiller yapıldı ve çocuklara bu balonlar hediye edildi.

Kipa Uçurtma Şenliği Catering Bodrum

Gün boyu eğlenmek ve dans etmekten yorgun düşen misafirler için hazırlıklıydık tabii ki. En güzel şekilde, hijyen kurallarına dikkat ederek hazırladığımız catering masamız büyük ilgi gördü. Atıştırmalık ikramlar, içecekler güler yüzlü servis elemanlarımız ile servis edildi.

Misafirlerin rahatça yemek yiyebilmeleri için alana masalar yerleştirildi. Üstlerine en temiz ve güzel halleriyle masa örtüleri serildi. Hem misafirleri güneşten korumak hem de estetik bir görüntü için masaların yerleştirildiği alana çadırlar kuruldu.

Kipa Uçurtma Şenliği Yarışma – Bodrum

Gün boyu aktiviteler, eğlenceler, müzik devam etti. Şimdi sıra asıl bir araya gelme sebebimizi gerçekleştirmeye gelmişti. Uçurtma şenliği için davetliler, ekibimiz ile beraber uçurtmalar yaptılar. Sıra bu uçurtmaları uçurmaya gelmişti. Herkes çocukluğuna döndü ve uçurtmalar gökyüzüne yükseldi. Alanda bir koşuşturmaca hakimdi. Herkes birer uçurtma avcısıydı.

Yarışma başladı. Uçurtmasını en güzel ve uzun süre havada tutabilen kişi bu yarışı kazanacaktı. Herkes birinci olmak için koşturuyordu. Eğlence had safhadaydı. Sonunda birincilik ödülü sahibini buldu. Unutulmaz bir organizasyondu. Hem davetlilere keyifli dakikalar geçirttik, hem de ekip olarak biz de çok eğlendik. Bu eğlenceli anların görüntülerini sizler ile paylaşıyoruz. Çocukluğunuza dönmeye hazır mısınız? Bodrum Organizasyon, eğlenceli günler diler!