Halikarnas Disko Açılış Organizasyonu Havai Fişek Gösterisi Bodrum

Halikarnas Disko Açılış

Halikarnas Disko Açılış organizasyonu havai fişek gösterisi, bu yıl sezon açılışında hizmet verdiğimiz organizasyonlardan biridir. Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Halikarnas Gece Kulübü, Türkiye’nin en büyük açık hava diskolarındandır. Her yıl çeşitli etkinliklerle sezon açılışı yapan ve davetlilerine muazzam anlar yaşatan Halikarnas Disko’nun , 2016 yılı sezon açılışında ‘Bodrum Organizasyon’ olarak teknik ekip ve ekipmanlarımızla havai fişek gösterisi hizmeti verdik.

Halikarnas Disko Açılış Organizasyonu Havai Fişek Gösterisinde Bodrum Organizasyon İmzası

Sezon açılışlarında farklı olmayı ve ihtişamı seven Halikarnas Disko; Ozan Doğulu ve yerel DJ performansları, dans gösterileri, ateş gösterileri, havai fişek, anlık efektler ve pyro-teknik gösterilerle yeni sezona damgasını vurdu.

Yerel DJ’lerin ardından sahneye çıkan Ozan Doğulu’nun gösterisi için, ‘Bodrum Organizasyon’un tamamı pyroteknik ürünlerin eğitimini almış ve havai fişek atma lisansına sahip teknik elemanları tarafından, sahnenin belirli bölümlerine silindir yer volkanları yerleştirildi. Farklı zamanlara programlanan ve uzaktan kumanda ile ateşlenen yer volkanları, sanatçının sahneye çıkışıyla ihtişamlı bir görsel sağladı.

Kos Adası’ndan Bodrum’a sefer yapan feribotlardan biri havai fişek gösterisi için kiralandı. Halikarnas Disko’nun yaklaşık 200 metre yakınında denizin ortasında, en az 4 kişilik teknik ekip tarafından atış yapıldı. 2.5, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8 inçlik bataryaların kullanıldığı havai fişek gösterisinde çeşitli efektler kullanıldı. 50 metreden 250 metreye kadar çıkan gök bombası ve bataryalarla, yaklaşık 15 dakika kadar süren ihtişamlı bir havai fişek gösterisi yapıldı. Sahnenin belirli alanlarına 2. bir turda yerleştirilen yer volkanları, mayın ve Roma Kandilleriyle gösteriye devam edildi.

Bodrum Organizasyon

Bodrum Organizasyon, Bodrum’da çeşitli projelere imza atmış, güzel referanslarla çalışmıştır. Açık hava konserleri, mekan konserleri, gece kulübü ve restoran açılışları ve etkinliklerinde, havai fişek gösterisi ve pyro-teknik hizmetlerle hep var olduk. Havai fişek hizmetlerinin yanında, ekipman kiralama, sahne gösterileri, DJ temini, karaoke kiralama, dansçı ve sanatçı temini gibi çeşitli hizmetlerimizle de Bodrum’un hakimi olduk.

Güzel referanslara sahip olmanın ve büyük projelerde yer almanın sırrının, çok çalışmakta ve yetinmeyerek yenisini, daha iyisini aramakta gizli olduğunu biliyoruz. Giderek büyüyen ve gelişen ekibimizin eğitimine büyük önem veriyor, uzmanlık alanlarını belirliyoruz. Bölgemizi tanıyor, bölge insanımızın isteklerini de anlıyor ve tahmin edebiliyoruz. En iyisi olma yolunda ilerleyen firmamız kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE ekibiyle her zaman daha iyisine doğru yol alıyor.