Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonu

Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonu Bodrum

Evlilik yıl dönümü organizasyonu ile evliliğinizin yıl dönümünü kutlamak ve sevdiğiniz insana bir kez daha unutulmayacak anlar yaşatmak isterseniz Bodrum Organizasyon firması olarak yanı başınızdayız. Bırakın sevdiğiniz kişi bu özel günü unuttuğunuzu sansın… Evliliğinizin ister ilk yılını, isterseniz 50. yılını, sizin için hazırladığımız bu muhteşem atmosferde kutlayabilir ve sevdiğiniz kişiye kendini özel hissettirebilirsiniz.

Evlilik yıl dönümü organizasyonu için organizasyonun detaylarını sizinle en ince ayrıntısına kadar belirliyoruz. Kumsalda evlilik yıl dönümü organizasyonu, teknede evlilik yıl dönümü organizasyonu, iskelede evlilik yıl dönümü organizasyonu, butik otelde evlilik yıl dönümü organizasyonu gibi pek çok alternatif arasından, sevdiğiniz kadın için en uygun paketi seçebilirsiniz. İsterseniz birbirinden farklı sürpriz hediyelerle eşinizi sevindirebilir, isterseniz lüks bir restoranda muazzam bir akşam yemeği ile bu özel günü taçlandırabilirsiniz.

Bodrum Organizasyon firmamızla paylaşmanız gereken sadece nasıl bir organizasyon hayal ettiğiniz. Bodrum Organizasyon ekibimiz sizin için tüm hazırlıkları belirlediğimiz saatten önce hazırlayarak, size unutulmayacak anlar yaşatıyor. Bugüne kadar birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapan Bodrum Organizasyon profesyonel ekibiyle Bodrum, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasında hizmet veriyor.

Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonu Senaryosu

Evlilik yıl dönümü organizasyonu senaryoları sizin istekleriniz ve hayal gücünüzle çoğaltılabilir. Organizasyon tarihi geldiğinde sanki sıradan bir günmüş gibi davranarak eşinizi ilk aşamada bir parça hayal kırıklığına uğratabilir, ancak yapacağınız bu sürpriz organizasyonla unutulmayacak bir güne imza atabilirsiniz. Akşam saatlerine doğru hala evlilik yıl dönümünüzü kutlamamış ancak eşinizi arayarak ‘üzerinde çalıştığınız projenin kabul edildiğini ve patronun herkesi eşli olarak akşam yemeğine davet ettiğini söylüyorsunuz. Israrla herkesin gelmesini istiyor.’’ gibi bahanelerle akşam onu evden alarak belirlediğimiz lokasyona getiriyorsunuz.

Ekibimiz siz alana gelmeden önce hazırlıklarını tamamlamış sizi bekliyor olacak. Belirlediğimiz alana geldiğinizde ise mutluluğu yüzünden okunan eşinizle baş başa romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Belirlediğimiz lokasyona geldiğinizde ateşlenen yer volkanları ve ekip arkadaşımızın, eşinize takdim ettiği uçan balonlarla bu özel anı kutlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kadınla bir dilek tutarak balonları gökyüzüne bırakabilir ve şampanya patlatarak fotoğraf-video çekimiyle bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri İle İlgili En Sık Sorulan Sorular

  • Mekan Seçimi Nasıl Olur?

Geniş içerikli ekipmanlarımızla istediğiniz mekanda evlilik yıl dönümü sürprizi yapabiliriz; siz yeter ki isteyin. Büyük içerikli ya da farklı paketlerin birleşimiyle yapılan organizasyonlarda konfeti, havai fişek gibi ögelerin daha rahat kullanılabilmesi için ekibimizle kararlaştırılan yerlerde yapılması tercih sebebimizdir.

  • Yat Ya Da Restoran Gibi Seçimlerde Menü Değişikliği Yapabiliyor Muyuz?

Elbette. Özel istekleriniz doğrultusunda size sunulan menüleri seçebilir ya da ekibimizin yardımıyla kendiniz özel menü oluşturabilirsiniz.

  • Süslemede Neler Yapıyorsunuz?

Süslemeler mekana, zamana ve kişiye göre farklılık göstermektedir. Deneyimli ekip arkadaşlarımızla belirleyeceğiniz konsepte uygun olarak süsleme teknikleri değişmektedir. Uçan balon, tül, çiçek, kandil, denizci fenerleri, fanuslar, mum, konfeti, yer volkanları, maskeler… gibi birbirinden farklı malzemeler sizin tercihleriniz doğrultusunda hazırlanır.

  •  Kamera Kaydı Ve Fotoğraf Çekimi Yapabilir Misiniz?

Farklı ulusal televizyon kanalları için çalışmış, deneyimli kameraman ekibimiz ve fotoğrafçılarımız organizasyonun başından sonuna kadar bu özel ve güzel anlarınızı kamera kaydına alıp, fotoğraf çekimini yapılabilmektedir. Organizasyondan sonra bu kayıtlar kurgulanarak size verilmektedir.