Bodrum’da Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bodrum’da Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bodrum’da Teknede Evlilik teklifi Organizasyonu; mavi yolculuk kavramını mutlaka duymuşsunuzdur, işte bu kavramın çıkış noktası Bodrum. Aşkı, geceyi, yıldızları, güneşi, doğayı kısaca sevgiyi anlatır…

İsmi Bodrum’la özdeşleşmiş olan Halikarnas Balıkçısı (Cevat Şakir Kabaağaçlı), yine yazar olan Azra Erhat ve Sabahattin Eyüboğlu’nun birlikte tekneyle açılıp Bodrum’un koylarını keşfettikleri gezileri daha sonra Azra Erhat’ın Mavi Yolculuk isimli gezi kitabına konu olmuş ve Ege ile Akdeniz koylarında yapılan tekne gezileri bu adla anılmaya başlanmış. Bu üç önemli edebiyatçıyı büyüleyen Bodrum koylarını görmek bugün de ilçeye gelen hemen herkesin mutlaka yaptığı aktivitelerden biri. Bodrumda Teknede evlilik teklifi organizasyonu bu kavramlara bağlı kalarak ve her geçen gün daha da katlanarak farklı bir akım oluşturmuştur.

Bodrum Organizasyon olarak her türlü organizasyon ile ilgili araştırmaları yapıp, istediğiniz lokasyonda ucu açık bir çok kalemde hizmet vermekteyiz. Ekibimizin deneyim ve hayal gücü ile harmanladığı farklı konseptleri sizin isteklerinize göre şekillendiriyoruz. Sevdiğiniz kişiyi şaşırtmak ve bu organizasyonu hiç unutulmayacak bir anıya dönüştürmek için Bodrum Organizasyon tüm ekibiyle yanınızda.

Sercan bey çok sevdiği eş adayı Melis hanım için sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu yapmak arzusuyla bizlere Almanya’dan telefon aracılığıyla ulaşan Sercan bey oldukça heyecanlıydı. Bu evlilik teklifi organizasyonunun, yıllarca anımsayacakları ve akıllarında özel bir gün olarak kalmasını istemiş ve Bodrum Organizasyona başvurmuştu.

Sercan bey kış ayları olmasına rağmen Türkiye’nin eşsiz güzelliğine sahip sahil beldelerinden biri olan Bodrum’a tatile geleceklerini belirtti. Profesyonel ekibimiz kendisine birçok yaptığımız evlilik tekliflerinden videoları izlemesini önerdi. Bodrum’da teknede evlilik teklifi organizasyonu, Bodrum’da İskelede evlilik teklifi organizasyonu, helikopterde evlilik teklifi organizasyonu gibi denize uzanan cazip evlilik teklifi organizasyon paketlerimizin sunumunu video ve fotoğraflarla yaptı. Ardından deniz aşığı olan Sercan bey ve Melis hanım için kendilerine uygun olan romantik bir teknede evlilik teklifi organizasyonu seçeneğine karar verdik.

Daha sonra Sercan bey ile evlilik teklifi organizasyonu günü ve teklifin yapılacağı yeri kararlaştırdık. Düğün kıvamında baş başa geçirecekleri bu özel gün için geriye heyecanlı bir bekleyiş başlamıştı Sercan bey için.

Bodrum’da Teknede Muhteşem Evlilik Teklifinin Hazırlıkları

 

Deniz aşığı çiftimiz için çok sevdikleri Yalıkavak’ta başlayıp, dalgakıran turuyla devam edip, başlangıç noktasında sonlanacak bir evlilik teklifi organizasyonu planlamıştık. Çiftimizin yıllarca hatırlayacağı muhteşem bir anı olacak olan evlilik teklifi organizasyonunu profesyonel kameraman ve fotoğrafçı eşliğinde gerçekleştirip, ölümsüzleştirilen karelerinin mükemmelliği için gün batımını tercih etmiştik.

Kusursuz bir organizasyon için, ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç buçuk saat önce Göltürkbükü iskelesinde bulunan teknemizde yerlerini aldı ve hazırlıklarına başladı.

Öncelikle denizle özleşen ve çiftimizin beraber geçirecekleri bir ömrü simgeleyecek olan içi kandilli deniz fenerlerimizi karşılıklı koyarak tekneye giden ahşaptan yapılma özel iskelenin üzerine bir aşk yolu oluşturduk. Ardından deniz fenerlerinin arasına, Sercan beyin seçmiş olduğu müzik eşliğinde tekneye doğru ilerlerken yanacak yer volkanlarını yerleşirdik.

Tekneye giden yolda oluşturmuş olduğumuz bu atmosferi, deniz fenerlerinin ortasına kırmızı halı sererek günün anlam ve önemine uygun bir hale getirdik. Daha sonra teknemizin etrafını kırmızı kalpli içi helyum dolu balonlarla süsledik. Teknemizin dış masası, içi kırmızı taşlı fanuslar ve etrafı kırmızı otriş tüylerle süslendi. Teknenin dışındaki belirli noktalara içi mumlu fenerler yerleştirildi. Ardından çiftimizin beraber zaman geçireceği yemek masası hazırlıklarına başlandı.

Çiftimizin fotoğrafları özel tasarım resim çerçevesine masanın üzerinde duran sırça uzun fanuslara yerleştirildi. Çiftimizin yemek masasına supleleri, çatal ve bıçakları, katlı meyve tabağı, peynir tabağı, çerez ve cips tabakları yerleştirildi. Sercan beyin Melis hanıma sürpriz evlilik teklifi için kararlaştırılan saat yaklaşırken tüm hazırlıklar bitmişti ve organizasyonda görev alan bütün arkadaşlarımız onları beklemek üzere yerlerini almıştı.

Sercan bey ile planladığımız evlilik teklifinin kusursuz olması gerektiği kadar sürpriz olması da çok önemliydi. Dolayısıyla Melis hanımın, ona yapılacak evlilik teklifinden hiçbir şekilde haberdar olmaması gerekiyordu. Bunun için durumu daha heyecanlı hale getirip özel bir araçla çiftimizi konakladıkları otelden aldık. Melis hanım uçan balonların dolu olduğu araca bindiğinde şaşkınlıktan ne diyeceğini bilememiş Sercan beye yol boyunca sorular sorarak meraklı gözlerle sarılmıştı.

Özenle hazırlıklarımızı yaptığımız tekneye doğru yaklaştıklarında olağan dışı bir manzara çiftimizi bekliyordu. Gün yüzünü akşama çevirmiş ufuk çizgisinin hizasında ise masada yanan kandillerin gölgeli alevleri vardı. Bu kadar romantizmi bir arada gören çiftimiz el ele kırmızı halıdan tekneye geçiş yaptılar. İşte büyülü dakikalar başlamıştı.

Bodrum Günbatımında Masal Gibi Evlilik Teklifi Organizasyonu

 

Melis hanım ve Sercan beyin tekneye yaklaştığını gören ekip arkadaşlarımız, Sercan beyin işte bu bizim şarkımız dediği müziği açmış ve Melis hanım heyecandan ne yapacağını bilmez halde ortada kala kalmıştı. Ardından kendisini kırmızı halının deniz fenerlerinin ve yer volkanlarının ihtişamlı görüntüsüne kaptıran Melis hanım ekip arkadaşımız karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Melis hanım sevinçle Sercan beye sarıldığı anda yer volkanlarımız yanmaya başladı, fotoğrafçımız ve kameramanımız bu özel anı ölümsüzleştirirken genç çiftimiz kırmızı halıda tekneye doğru yürüdüler.

Teknenin giriş kısmında Sercan bey en içten ve romantik sözlerle Melis hanıma evlilik teklifini yaptı. Melis hanımın “EVET” çığlıkları eşliğinde birbirlerine sarıldılar ve tekneye geçtiler. Heyecan dolu ve romantik dakikalarına teknede kendileri için hazırlamış olduğumuz ön güvertede devam eden çift, içeceklerini yudumlarken tekneleri denize açıldı.

Gün batımında Bodrum’da teknede romantik pozlarla aşklarını ve mutluluklarını doyasıya yaşayan çiftimizin her anı, teknede bulundukları bu süreçte de karelendi ve kendi şarkıları eşliğinde klip haline getirilmek üzere kayda alındı. Genç çiftimize bir ömür boyu muhteşem bir hayat diliyoruz.