Bodrum Vestel Mağazası Yıl Sonu Etkinlikleri

Bodrum Vestel Mağazası Yıl Sonu Etkinlikleri

Bodrum Vestel mağazası yıl sonu etkinlikleri için Bodrum Organizasyon firmamız kalabalık bir ekiple Bodrum’da unutulmayacak bir organizasyon gerçekleştirdi. Açılış organizasyonuaçılış organizasyonu benzeri yıl dönümü organizasyonlarıavm etkinlikleri gibi organizasyon sektöründe yıllardır hizmet veren Bodrum Organizasyon şirketimiz günden güne kendini geliştirmekte ve yenilikleri takip etmektedir. Bodrum başta olmak üzere, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasında düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızda profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla hafızalardan çıkmayacak anlara imza atıyoruz. Yıllardır Muğla’da organizasyonlarını üstlendiğimiz Mustafa Çoban Vestel mağazalarının da bugüne kadar farklı ilçelerde açılış organizasyonu, indirim ve kampanya dönemi etkinlikleri, yıl sonu organizasyonu gibi etkinliklerini gerçekleştirdik ve bunlara bir yenisini daha ekledik. Bodrum Vestel Mağazası yıl sonu etkinlikleri için Bodrum Organizasyon firmamıza yeni bir taleple ulaşan firma yetkilisi ile organizasyona dair görüşmelerimiz devam ederken ne yapabileceğimiz üzerine konuştuk bir süre.

Mağazadaki yıl sonu kampanyalarından müşterileri haberdar etmek üzere sunucumuz ve yeni yılın olmazsa olmazlarından noel anne, noel baba ve animasyon ekibimiz, balon süsleme ve daha pek çok hizmete yer verecektik. Organizasyon gününü ve detayları belirledikten sonra ekibimizle birlikte hummalı bir çalışmaya başlamıştık.

Bodrum Vestel Mağazası Yıl Sonu Etkinlikleri Hazırlık Aşaması

Organizasyon günü yaklaştığında ise Bodrum Vestel mağazası yıl sonu etkinlikleri için reklam çalışmalarımızı başlatmak üzere sesli anons aracımız ve reklam römorkumuz belirlediğimiz lokasyona ulaşmıştı. Bodrum’da reklam çalışmalarımız devam ederken, bir yandan da ekibimiz de ertesi gün organizasyon alanında hizmet vermek üzere son hazırlıklarını tamamladı. Organizasyon alanında yer vereceğimiz ses sistemi ve ekipmanlarımız son model araçlarımıza yüklendi. Organizasyon günü gelip çattığında ise sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yola çıktık. Bodrum Vestel mağazası yıl sonu etkinlikleri için belirlenen lokasyona ulaştığımızda vakit kaybetmeden alandaki hazırlıkları tamamladık. Dış ve iç mekanda yer vermeyi planladığımız balon süslemeleri, teknik ekibimiz tarafından hazırlanmıştı. Mağazanın dışında boydan boya yer alan zincir balon ve kapının girişinde konumlandırdığımız kapı takı balon süslemeleri firmanın kurumsal renklerini yansıtacak şekilde tamamlanmıştı. İç bölümde de jumbo balon süslemeleri yerini almıştı.

Bodrum Vestel mağazası yıl sonu etkinlikleri ve kampanyalarıyla ilgili Bodrum halkını bilgilendirmek için temin ettiğimiz ses sistemi mağazasının iki yanına konumlandırıldı. Bu sırada ekibimiz de hazırlıklarını tamamlamak üzere kendileri için tahsis edilen bölüme gitmişti. Kısa bir süre sonra makyaj ve kostüm hazırlıklarını tamamlayan animasyon ekibimiz aramıza katıldı. Tahta bacak gösterisi için Noel anne ve Noel Baba, palyaçolarımız ve çizgi film maskotlarımız mağazanın önündeydi artık ve sunucumuz da anonslarıyla bilgi vermeye başlamıştı.

Bodrum Mustafa Çoban Vestel Mağazalarında Yıl Sonu Coşkusu

Bodrum Vestel mağazası yıl sonu etkinlikleri öğle saatleri itibariyle başlamıştı. Hazırlıklarını tamamlayarak aramıza katılan animasyon ekibimiz mağazayı ziyaret etmek için gelen müşterileri eğlenceli ve coşkulu bir şekilde karşıladı. Dansları ve dikkat çeken kostümleriyle Noel anne, Noel baba ve animasyon ekibimiz tempoyu gün boyunca zirvede tutarak organizasyon alanının ilgi odağı olmayı başardı. Baskılı balonların dağıtımını yapan animasyon ekibimiz çocuklarla birlikte keyifli anlar yaşadı. Bodrum Organizasyon firmamızın temin ettiği sunucu ise Bodrum Vestel mağazası yıl sonu etkinlikleri ve kampanyaları ile ilgili gün boyunca müşterilere bilgi verdi.

Büyük, küçük hepimizin çok sevdiği pamuk şeker dağıtımı da Bodrum Organizasyon ekibimiz tarafından gerçekleştirildi. Gün boyunca devam eden bu etkinliklerle Bodrum’da ilgi çeken, coşkulu bir organizasyona imza attık ve fotoğraf çekimleriyle bu anları ölümsüzleştirdik. Organizasyonlarımız ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için www.bodrumorganizasyon.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.