Bodrum Teknede Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu

Bodrum Teknede Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu

Bodrum Teknede Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu; İzmir’de ikamet eden Seyfi bey Bodrum Organizasyon şirketimizi telefonla arayarak bizlere ulaştı. Bodrum Türkbükü’nde yaşayan kız arkadaşı Ela hanım için sıra dışı bir doğum günü organizasyonu organize etmek istemişti. Hafta sonuna denk gelen bu yaş günü organizasyonunda Ela hanımın yakın arkadaşları da olacaktı. İnternetten bizleri araştıran Seyfi bey havaların soğuk olmasından dolayı kapalı ama değişik bir mekan arayışına girerek bizlere ulaştı.

Telefonda iletişim kurak kendisine daha önce yapmış olduğumuz yetişkin doğum günü organizasyonlarını, hazırlanan sürprizleri, tasarım pastaları ve daha önceden yapmış olduğumuz kapalı mekanları düşünerek, lüks restoranda doğum günü organizasyonu, teknede doğum günü organizasyonu, kafede doğum günü organizasyonu, otelde doğum günü organizasyonu gibi alternatifleri konuştuk.

Ela hanımın doğum günü organizasyonu için yapabileceğimiz çok şey vardı, yeter ki Seyfi beyin neler istediğini belirleyelim. Müzik, masa süsleme, yetişkin doğum günü için palyaçolar veya özel kostümler giymiş animatörler, fotoğraf ve / veya video çekimi ve aklınıza gelebilecek her konuda yardımcı olabileceğimizi belirttik. Bir fikir fırtınası yaratarak ortak kararımızı verdik. Seyfi bey hem dış mekanı olan, ancak mevsim kış olduğunu düşünerek, sıcak ve kapalı bir ortamı da içinde barındıran teknede doğum günü organizasyonu paketimizi seçti. Bodrum Teknede Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu

kulağa oldukça güzel geldiğini belirten Seyfi bey ile detayları sürprizleri ve doğum günlerinin olmazsa olmazı butik pastamızı detaylandırdık. Ela hanımın bu doğum günü organizasyonundan hiç haberi olmayacaktı. Seyfi beyin Bodrum’a gelmesi bile sürpriz olacaktı. Bodrum Teknede Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu ile ilgili hazırlıklar ve titizlikle kurgulanan doğum günü organizasyonunun tarihi ve saatinizi kararlaştırdık ve çalışmalara başladık. Sade ama şık tasarımlara ve minik sürprizlere ihtiyacımız vardı. Bodrum Organizasyon ekibi olarak Ela hanım için bir güzel geceye daha imza atmak için yola koyulduk.

Bodrum Teknede Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon saatinden, yaklaşık dört saat önce,  Türkbükü’ndeki teknemize ve bağlı olduğu lokasyona sekiz kişilik ekibimizle birlikte çalışmalara başlamak adına varış yaptık. Organizasyon günümüz gelip çattığında Seyfi bey oldukça heyecanlıydı ve sabah erken saatlerde kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Teknenin içindeki ve dışındaki masaya, beyaz dantellerle ince kavisli hasır runnarlarla ve beyaza bezenmiş sırça kavanozlarla süslendi.

Teknenin gövdesine pencerenin ön kısmına körfez manzarasına karşı olan bölümü kaplayacak şekilde, sarı güneş ışığı veren led mumlarla çevrelendi. Teknenin içi ve dışı dore siyah karışık uçan balonla renk aldı. Teknenin içerisindeki ve dışarsındaki masaya cam kare ve yuvarlak karışık ana suplalarla atıştırmalıklar dizildi. Dışarıdaki masanın üzerine beyaz yaldızlı seramik kuyu dekor şamdan koyuldu. Doğum günü organizasyonunda akşam keyifle yudumlayacakları içkilerinin yanına atıştırmak için çerez tabakları, cips tabakları, uzun şerit ve yassı kraker, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza, konsepti tamamlaması için keten süslemeler serpiştirildi. Bardaklar ve kadehler özenle koyuldu.

Ardından Ela hanımın tekneye giriş yapacağı yol hazırlandı. Akşamın siyahi görkemini ve ambiyansını güçlendirmek adına sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, Seyfi bey ve Ela hanımın kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Ela hanım için özel olarak şişirilen parlak dore ve siyah uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Ada ve dalgakıran turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. En son canlı müzik eşliğinde tekneye giriş yapmak isteyen Seyfi bey en romantik tınıyı veren kemanı tercih etmişti.  Seyfi beye de hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi ve böylece kendisi yanımıza geldi ve heyecanlı bekleyiş başladı. Seyfi beyin işbirlikçileri Ela hanımı yola çıkarmışlardı bile.

Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Ela hanım arkadaşları eşliğinde teknenin olduğu lokasyona geldi ve Seyfi beyi kırmızı halının başında kendisini görünce oldukça şaşırdı. Tam o sırada doğum günü şarkısına başlayan kemancı arkadaşımızı görüp aynı anda da yer volkanları patlayınca Ela hanımın çığlıkları yükselmeye başladı. Arkadaşlarıyla tekneye giren Ela ve Seyfi çifti tüm gece boyunca arkadaşlarıyla keman eşliğinde şarkılar söyleyip doyasıya eğlendiler. Hep birlikte ön güvertede balon uçurup şampanya patlattılar. Gecenin ilerleyen saatlerinde keman eşliğinde oynayıp teknenin arka güvertesinde oynadılar. Daha sonra kalp tasarım pastayla doğum günü organizasyonunu tamamlayan gençler harika anılar biriktirdiler. Biz de  Bodrum Organizasyon ekibi olarak Ela hanıma mutlu yaşlar diliyoruz.