Bodrum Tavuk Dünyası Açılış Organizasyon

Açılış Organizasyonu

Bodrum Tavuk Dünyası açılış organizasyon ile Bodrum Organizasyon şirketimiz Bodrum’da bir organizasyona daha imza attı. Açılış organizasyonu alanında yıllardır hizmet veren şirketimiz, hedef kitlenizi belirleyerek sizin için dikkat çekici organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Kokteylli açılış organizasyonu, palyaçolu animasyonlu açılış organizasyonu, reklamlı full konsept açılış organizasyonu, protokol katılımlı açılış organizasyonu gibi açılış organizasyonu çeşitlerinden birini seçebilir ya da Bodrum Organizasyon şirketimizden ekipman, animasyon hizmetleri vb. gibi profesyonel hizmet alabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız başta Bodrum, yakın çevresi olmak üzere Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşmaktadır. Bodrum Tavuk Dünyası açılış organizasyon için Bodrum Organizasyon şirketimize ulaşan tedarikçi firma ile daha önce gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan da yola çıkarak tüm detayları belirledik. Firmanın kurumsal renklerini yansıtan kırmızı ve siyah renkte balon süslemeler, organizasyonun neşesini artıracak rengarenk kostümlü karakterler ve girişte davetlileri karşılayacak hostesimiz Bodrum Tavuk Dünyası açılış organizasyon için hizmet verecekti. Organizasyon tarihinden önce en ince ayrıntısıyla planlamalarımızı yaparak hazırlıklarımıza başladık.

Bodrum Tavuk Dünyası Açılış Organizasyon Hazırlık Aşaması

Bodrum Tavuk Dünyası açılış organizasyon için organizasyondan bir gün önce ekipmanlarımızı hazırlayarak son model araçlarımıza yükledik. Organizasyon günü gelip çattığında ise erken saatlerde hazırlıklarımıza başlamak üzere ekibimizle birlikte yola koyulduk. Organizasyon alanına ulaştığımız vakit kaybetmeden balon süslemelerimiz için işe başladık. Kırmızı ve siyah renklerde temin ettiğimiz balonları eşit boyda şişirerek önce ikili, sonraysa dörtlü olarak birleştirdik. Organizasyon alanında yer vereceğimiz zincir balon süslemeleri ilk olarak tamamlandı ve boydan boya dış mekanda yerini aldı. Hemen ardındansa yine ikili ve sonrasındaysa dörtlü olarak birleştirdiğimiz balonlar renklerine göre rot dediğimiz ipe dizildi. Kapının girişinde sabitlediğimiz kapı takı balonda tamamlandığında organizasyonda görevli ekibimiz hazırlıklarını tamamlamak üzere aramızdan ayrıldı.

Kısa bir süre sonra palyaçolarımız kostüm ve makyaj hazırlıklarını bitirerek tekrar aramıza katıldı. Hostesimiz de özenle hazırlıklarını bitirerek organizasyon alanına ulaşmıştı. Dakikalar sonrasında başlayacak organizasyon için ekibimiz yerlerini aldı.

Bodrum’da Açılış Organizasyonu

Yağmura inat, Bodrum’da keyifli bir açılış organizasyonu gerçekleştirdik. Güler yüzlü hostesimiz kapının girişinde yerini aldı. Palyaçolarımız da organizasyon alanının enerjisini artırmayı başarıyordu. Organizasyon süresince broşür ve ilan dağıtımı yapan palyaçolarımız Bodrum halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bodrum Tavuk Dünyası açılış organizasyon ile Bodrum Organizasyon şirketimiz yolları aşarak bir organizasyon daha gerçekleştirdi. Açılış organizasyonları ile ilgili bilgi almak için Bodrum Organizasyon şirketimize ulaşabilir ya da acilisorganizasyonu.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.