Lüks Restoranda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Restoranda Evlilik Teklifi Organizasyonu Bodrum

Sadelik ve şıklıktan hoşlananlar için Bodrum lüks restoranda evlilik teklifi tam size göre. Kaliteli bir restoranda, sadece size özel hazırlanmış şık bir ortamda evlilik teklifi yapmak istemez misiniz? Restoranda yemek yemek işin klişesidir ama bu sıradan gün, sevdiğinizi şaşırtmak için harika bir fırsattır. Sıradan akşam yemeğiniz, Bodrum Organizasyon bünyesindeki uzman ekibimiz tarafından özel olarak hazırlanmış göz alıcı bir ortamda, unutulmaz bir evlilik teklifine dönüştürülebilir.

Bodrum Lüks Restoranda Evlilik Teklifi Senaryosu

Eş adayınıza pembe yalanlar söylemeniz gerekecek. Ne de olsa sürprizin bozulmasını istemezsiniz öyle değil mi? İşin yemek kısmını bilmesinde herhangi bir sorun yok. Beraber yemeğe çıkmayı teklif edin. En güzel kıyafetlerinizi giyin ve bu harika güne hazırlanın. Gerisini Bodrum Organizasyon’a bırakın. Bodrum lüks restoranda evlilik teklifi organizasyonumuzu sizin için hazırlayalım. Siz sadece bu mutlu anların keyfine varmaya bakın. Eş adayınız ile beraber sizin için rezervasyon yaptırdığımız lüks, şık restorana gelin. Masanızı gördüğünüz anda büyüleneceksiniz. Daha önce bu şekilde bir masada yemek yemediğinize eminiz. Masa en güzel şekilde sizin için süslemiş olacak. Masaya ulaşan yolda en güzel dekorlar size eşlik edecek. Şampanya sizin için patlayacak, mum ışığı sizin için geceyi aydınlatacak. Sevdiğinizin gözlerinde yakaladığınız mutluluğu, diz çöküp romantik bir teklif yaptığınızda da iki katına çıkaracaksınız. Bu anların en güzel karelerini yakalamak da bize düşüyor. En güzel ve anlamlı fotoğraflarınızı çekeceğimizden şüpheniz olmasın. Çektiğimiz fotoğraflar, baş ucu fotoğraflarınız olacak. İddialıyız!

Lüks Restoranda Evlenme Teklifi Paket İçeriği

 •  Özel Dekor ve Süsler
  Restoranın sizin için özel olarak ayırtılmış kısmı ve masalarının süslenmesi. Özel tüllerle, şamdan ve mumlarla, renkli boncuklarla ve denizci feneriyle süslenmesi… Özel dekor ve süslerde, bizim hayal gücümüz ile sizin isteklerinizi birleştiriyoruz.
 •  Özel Şarkınız ve Ses Sistemi
  Seçilmiş olan mekanın imkanlarına göre restoranda yemek yerken size özel olarak hazırlanmış şarkılar, ekibimiz tarafından önceden kurulmuş ses sistemleri ile dinletilmektedir. Profesyonel ses sistemlerinin içeriği mekanın durumuna göre değişiklik göstermektedir.
 • Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Yer Volkanları
  Açık havada ortamı sağlandığında ve seçilen mekanın imkanları dahilinde evlilik teklifi sırasında bilgisayarla kumanda edilen yer volkanları etrafınızı aydınlatacaktır.
 •  Çiçek Buketi
  Çiçek buketlerimiz İzmir Organizasyon’u tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Evlilik teklifi sırasında çiçek buketiyle teklifinizi daha da zenginleştirebilirsiniz. İsterseniz yüzüğünüzü buketin ortasına yerleştirebiliriz.
 • Uçan Balon ve Pankart
  Kuşkusuz uçan balonlar ortamı renklendiren en hoş ayrıntılardan biridir. Restoranda masanın etrafı uçan balonlarla süslenir. Ve isterseniz sevgilinizin eline birbirinden renkli uçan balonlar verebilirsiniz. Sizlerin hayal ve istekleri doğrultusunda farklı şekiller ortaya çıkabilir elbette.
 • Şampanya ve Kadehler
  Masanızda yemeğinizi yerden size özel olarak hazırlanmış şampanyanızı patlatabilirsiniz.
 •  Fotoğraf Çekimi
  Video çekimi gibi organizasyon boyunca her anınızın resmini çekiyoruz ve organizasyon bitiminde size teslim ediyoruz.
 • Profesyonel Kamera Kaydı
  Organizasyon boyunca uzman kameramanlarımız tarafından gizli kamera ve profesyonel kameralarımızla her anınızı kayıt altına alıyoruz. Ve organizasyon bitiminde videonuzu hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.
 •  Size Özel Montajlanmış Video Klip
  Organizasyon sürecinde kayıt altına alınan video ve fotoğrafları kurgulama ekibimiz size özel video klip haline getiriyor. Hazır olan video klibinizi size teslim ediyoruz.

Bizi neden tercih etmelisiniz?

Sizlerin görüşlerinizi önemsiyoruz. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. En kaliteli ekipmanları kullanıyor, yenilikçi bireyler ile çalışıyoruz. Kullandığımız ekipmanları farklı yerlerden temin etmek yerine kendi depomuzdan pratik bir şekilde temin ediyoruz. Hem ulaşımı kolay hem daha güvenilir olmasını sağlıyoruz.

Yaratıcı fikirlerimiz ile hep daha iyiyi ve güzeli hedefliyoruz. Düzenli olarak Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz. Kendimizi her geçen gün daha çok geliştiriyoruz. Sizin fikirlerinizle de kendi fikirlerimizi harmanlayarak ilerliyoruz. Empati yapmayı bilen bir ekibiz. Evlilik teklifi organizasyonlarımız için özel olarak bayan ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz. Bir bayanın gözünden evlilik teklifi nasıl olmalı sorusunu ele alarak, yeni seçenekler ile hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz. Sizinle birlikte eğlenceli organizasyonlar planlamaya istekliyiz. Sadece Bodrum’da değil Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyoruz. Siz de gelin bu coşkuya dahil olun. Beraber unutulmaz organizasyonlar hazırlayalım..