Bodrum Issız Adada Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bodrum Issız Adada Evlilik Teklifi Organizasyonu

 

Issız Adada Evlilik Teklifi Organizasyonu; Daha önce Bodrum’a gelenler Bodrum’un ne kadar güzel olduğunu, şahane koylara ve plajlara sahip olduğunu bilir. Bodrum Yarımadası içerisinde bulunan bu koyların birçoğuna araç ile gidilebiliyor.

Issız adalar gidilmedikçe hep güzel kalan, bunalım anlarında imgelemi hayali dolduran, hayal ettikçe huzur bulunan, tercihen kumları beyaz, palmiyelerle kaplıdır. Bolca meyve veren bir yer çizilir hayal ederken göz kapaklarının arkasına. Açık mavi bir gök yüzünün ufkunda beyaz bulutlar sıraya girmiştir seyrek seyrek. Hafif dalgalar vurur kumlara, dalgalar gürültü çıkarmadıkça hafif hafif şarkısını söyler, sesi kuş seslerini bastırmaz.Biz de kısa bir keşif yaptık.

Özcan bey bizi aylar önce telefonda aramış İstanbul’dan kız arkadaşı Özge hanıma sıra dışı bir evlilik teklifi yapmak istediğini dile getirmişti.

Telefondan detaylı bilgileri konuşup yapmış olduğumuz organizasyonların video ve fotoğraflarını gönderdik kendisine internet aracılığıyla. Daha önce Özge hanımla Bodrum’a geldiklerinde gittikleri ıssız adadan bahsetmişti. Bodrum Organizasyon olarak defalarca yaptığımız Issız ada konseptlerini gönderdik Özcan beye. Özcan bey konsepte hayran kalmış bir de ışıklı harfler ile olmasını istemişti.

Yapacağımız Bodrum Issız adada evlilik teklifi organizasyonu oldukça zor ve meşakkatli olacağa benziyordu. Ağustos ayının ortalarına denk gelen bu sıra dışı organizasyon için farklı dekorlar yakalamak arzusundaydık.

Özcan bey kız arkadaşı Özge hanım için sadeliği ve zarifliği sevdiğini defalarca vurgulamıştı. Bizler de İzmir Organizasyon adına kafa kafaya verip değişik bir deko

r yapmaya karar verdik. Issız Adada Evlilik Teklifi Organizasyonu beyazlar içinde ancak rengarenk bir hava yaratmalıydı. Özcan bey ile Bodrum Issız Adada Evlilik Teklifi Organizasyonu bir gün önceden tekrar üstünden geçtik ve saatleri beklemeye başladık heyecanla.

Bodrum Adada Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Güneş oldukça yakıcıydı ve biz organizasyon saatinden yaklaşık altı saat önce yollara düştük Bodrum Organizasyon ekibi olarak. Adanın hizasına gelince de bizi bekleyen güçlü motoru olan tekne ile ve Özcan beyin işbirlikçi ablası ve arkadaşları ile karşılaştık.

Adaya geçebilmek için tüm malzemelerimizi tekneye taşıdık ve mavi suların bitiminde çok da küçük olmayan bir ada ile karşılaştık. Hazırlıklara hızlıca başlamak zorundaydık ışığı kaybetmemek adına. İlk olarak beyaz kargılardan kurulan üçgen gazebomuz kuruldu ve adada bulunan plajın kumuna sabitlendi.

Ardından gazebomuzun köşelerine beyaz püsküllü kumaşlar bağlanarak dekoratif bir görünüm yakalandı. Daha sonra beyaz kargı gazebonun altına, Özge hanım ve Özcan beyin hoş zaman geçireceği beyaz lake sehpa farklı rüstik görüntüsüyle yerleştirildi.

Buradaki dekorda sandalyeler yerine minder konuşlandırıldı çiftimiz ailesi ve arkadaşları da eşlik edeceklerdi. Akabinde masaya yaklaşık yirmi metre uzaklığa ses sistemi kuruldu ve görüntü kirliliği yansıtmamak adına kamufle edildi. Daha sonra ses sisteminin kabinleri yemek sehpasına belirli bir mesafeye yerleştirildi.

Kumsalın girişinden masaya doğru olan yaklaşık yirmi metrelik mesafeye, masaya uzanan, kırmızı ve beyaz renklerinden öte saman renkleri kullanılarak metaforik bir yol oluşturdu. Bugün yürüyüş yolunu kırmızı halı olarak değil tabiri caizse papatya serili bir hasır yol oluşturuldu. Bu yol genç çiftimizin ömür boyu yürüyeceği evlilik yolunu simgelemekteydi. Ve yol; karşılıklı olarak yerleştirilen içi gün ışığı rengini parıldatan kandilli denizci fenerleri ile vurgulandı. Her iki deniz fenerinin arasına, çiftimiz bu metaforik yolda yürürken patlatılmak üzere uzaktan kumandalı yer volkanları yerleştirildi.

Ayrıca teknenin yanaşacağı iskelenin yanındaki kayalıklara da yer volkanları yerleştirildi. Oluşturulan bu yola günün anlam ve önemi göz önünde bulundurularak kırmızı halı serildi. Genç çiftimizin isimlerinin, organizasyon gününün tarihinin ve bazı notların yazıldığı işaret tabelaları fotoğraflarla süslenerek hasır halının iki tarafına da çakıldı. Adadaki kumsalda yapılacak gece çekimlerinin kalitesi yüksek olsun diye kumsalın belirli noktalarına ışıklandırma yerleştirildi. Ardından en önemli noktalardan biri olan masa dekoru ve süslemesine gelindi. Çiftin kırmızı bakır rengi suplaleri, tabakları, çatalları, bıçakları yerleştirildi. Daha sonra cips tabakları, çerez tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Bu harika organizasyon için özellikle tropikal meyveler seçilmişti. Kumsalda romantik evlilik teklifi organizasyonu konseptine uygun olarak masa dekorları ; parlak kırmızı boncuk, dore minik kırmızı doğal taşlar, kırmızı keçe dekorlar, deniz kabukları ve deniz yıldızlarından oluşmaktaydı. Çiftimizin soğutulmuş şampanyasını kadehlerle beraber rüstik masanın baş köşesine yerleştirdik. Bu dekorlar muntazam bir şekilde yer aldı. İçi mumlu, dışı hasır, üstü minik dantelli romantik kavanozlar masalarına özenle konuldu.

Son olarak  Marry  Me ışıklı harflerimiz de verevine ıssız adada yerini almış,ışıl ışıl gelecek çiftimizi beklemekteydi. Özge hanıma hazırlıkların kendisine yapıldığını belli edecek beyaz dore uçan balonlarımız helyum ile doldurulup, yine dore rafyalar ile bağlandı. Artık tüm ekip hazırdı ve organizasyona başlamak için yerlerimizi aldık.

 

Bodrum Issız Adada Arkadaşlarla Muhteşem Evlilik Teklifi Organizasyonu

 

Özcan beyin ablası Özge ve Özcan çiftinin tüm ortak arkadaşlarını organizasyon alanı olan ıssız adaya getirdi tekne ile. Daha sonra sürprize eşlik etmeleri için balonları arkadaşlarına verip saklanmalarını rica ettik. Her biri farklı alanlara dağılıp günün çiftinden saklandılar.

Artık tüm organizasyon hazırdı ve startı çiftimizi getirecek zodyak verecekti. Genç çiftimizin masal diyarından fırlamışçasına Özge ve Özcan çifti zodyak ile konuştuğumuz günbatımı saatinde adaya yaklaşmaya başladılar. Bu arada bu organizasyon için gelin ve damat adayı da dahil herkes beyaz giyinmişti.

Özge hanımın iskeleye yanaştığı anda anladığı bu muhteşem evlilik teklifi organizasyonunu gördüğü an gözyaşları bir anda boşalıverdi. Özcan beyin giriş şarkısı olarak seçtiği “ Marry Me “ tınıları eşliğinde Özge hanımı organizasyon alanına elinden tutarak getirdi.

Çiftimizin uzun zamandır beklediği an gelmişti. Özcan bey elinde yüzüğü ile Özge hanımın önünde eğilip “Benimle Evlenir Misin “diye sordu. Özge hanımda uzun zamandır beklediği cevap olan “evet” i büyük harflerle haykırırcasına söyledi. Genç çiftimiz uzun uzun bir birine sarıldı ve unutulmaz dakikalar yaşandı. Ardından Özge hanımın görmediği bir zamanlamaya denk çiftimizin arkadaşları ellerinde dore beyaz balonlarla organizasyon alanına geldiler. Unutulmayacak anlara tanıklık eden video ve fotoğraf görüntüleri kayıt altına alındı. Seçtikleri müziklerde dans edip gönüllerince bu mutlu kutlayan günün çifti masal diyarlarını andıran zamanlar geçirdi. Bodrum Organizasyon ekibi olarak Özge ve Özcan çiftine mutluluklar diliyoruz.