Bodrum Dalgakıranda Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bodrum Dalgakıranda Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bodrum Dalgakıran’da Evlilik Teklifi Organizasyonu; denizle hayatı kesişmiş bir türlü ayrılamamış bir insan için, hayatın da bir dalgakıranı olsa diye düşündüren bir parça kara aslında.“Marry Me” 3D Harflerle Evlilik Teklifi Organizasyonu; hele ki bir de Bodrum kıyılarının ipeksi kumsalına çakılırsa.
Almanya’da yaşayan Mikail bey ve kız arkadaşı Olivia hanım ile tatil için gidecekleri Bodrum’da bir kumsalda evlilik teklifi organizasyonu planlamak istemiş. Konu ile ilgili uzman olan Bodrum Organizasyon ekibimize telefondan ulaşarak bilgi almak istemiş.
Tamamen sürpriz olarak hayal ettiği evlilik teklifi organizasyonu için telefondan detaylı bilgileri konuşup yapmış olduğumuz organizasyonların video ve fotoğraflarını gönderdik kendisine internet aracılığıyla. Yapacağımız plajda evlilik teklifi organizasyonu oldukça keyifli ve samimi olacağa benziyordu.

Çünkü Mikail beyden aldığımız tüyolar Olivia hanımın sadeliği sevdiği yönündeydi. Biz de en naif olan evlilik teklifi organizasyonlarımızın dekorları üzerinden kararımızı vermeğe çalıştık. Bodrum Dalgakıran’da Evlilik Teklifi Organizasyonu ;Temmuz ayının başlarında yazın hafif esintisi ile bu sıra dışı organizasyon için farklı dekorlar yakalamak arzusundaydık.
Mikail bey kız arkadaşı Olivia hanım için sadeliği ve zarifliği sevdiğini defalarca vurgulamıştı. Bizler de Bodrum Organizasyon adına kafa kafaya verip değişik bir dekor yapmaya karar verdik.Bodrum Dalgakıranda Evlilik Teklifi Organizasyonu; denizle hayatı kesişmiş bir türlü ayrılamamış bir insan için, hayatın da bir dalgakıranı olsa diye düşündüren bir parça kara aslında.“Marry Me” 3D Harflerle Evlilik Teklifi Organizasyonu; hele ki bir de Bodrum kıyılarının ipeksi kumsalına çakılırsa. beyazlar ve kırmızılar içinde ancak rengarenk bir hava yaratmalıydı. Işıklı yazılar şarttı hele ki günümüze damgasını vurmuş “ Marry Me” Mikail bey ile Bodrum dalgakıranda organizasyonu ile ilgili bir gün önceden tekrar üstünden geçtik ve saatleri beklemeye başladık heyecanla.

Bodrum Dalgakıranda Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Güneş artık kendini kalabalık plajlara değil de daha bohem ve ıssız kumsala adamıştı kendini. Eskisi kadar da yakıcı değildi ama rüzgarın uğultusu kulaklarımızı delmeye yetiyordu.
Ortalama dört saat önce yollara düştük Bodrum Organizasyon ekibi olarak. Hazırlıklara hızlıca başlamak zorundaydık ışığı kaybetmemek adına. İlk olarak rüstik su kargısından kurulan gazebomuz kuruldu ve plajda bulunan dalgakıran kumuna sabitlendi.
Ardından gazebomuzun köşelerine beyaz bürümcük kumaşlar, renkli tüller bağlanarak dekoratif bir görünüm yakalandı. Püsküllü üçgen gazebo kurulumu tamamlandı. Daha sonra beyaz kargı gazebonun altına, Olivia hanım ve Mikail beyin hoş zaman geçireceği beyaz lake masa farklı rüstik görüntüsüyle yerleştirildi. Buradaki dekorda minder yerine Sandalye konuşlandırıldı daha sıcak bir ortam yakalayabilmek üzere. Akabinde masaya yaklaşık yirmi metre uzaklığa ses sistemi kuruldu ve görüntü kirliliği yansıtmamak adına kamufle edildi.
Daha sonra ses sisteminin kabinleri yemek sehpasına belirli bir mesafeye yerleştirildi. Kumsalın girişinden masaya doğru olan yaklaşık yirmi metrelik mesafeye, masaya uzanan, kırmızı ve beyaz renklerinden öte saman renkleri kullanılarak metaforik bir yol oluşturdu. Bugün yürüyüş yolunu kırmızı halı. Bu yol genç çiftimizin ömür boyu yürüyeceği evlilik yolunu simgelemekteydi. Ve yol; karşılıklı olarak yerleştirilen içi gün ışığı rengini parıldatan kandilli denizci fenerleri ile vurgulandı.

Her iki denizci fenerinin arasına, çiftimiz bu metaforik yolda yürürken patlatılmak üzere uzaktan kumandalı yer volkanları yerleştirildi. Ayrıca çiftin oturduğu alanın sağlı sollu olarak da yer volkanları yerleştirildi. Oluşturulan bu yola günün anlam ve önemi göz önünde bulundurularak dekoratif bir ışıklı harfler yerleştirildi.
İngilizceden artık günümüz koşullarında farklı bir sembol yakalayıp benimle evlenir misin yazısını kumsala “Marry Me” harfleriyle ışık seline döndürdük. Ardından boş kalan alana çiftimizin vakit geçireceği halının sağ ve sol bölümüne minik denizci fenerlerlerini koyduk.
Gün bize kumsaldan elveda derken, biz de buradayız dermişçesine çiftimize ateş böcekleri havasıyla eşlik edecek minik ahşap Oliviaci fenerleri bu güzel güne ışık saçacaktı. Işıklı ağacımız olmazsa olmazımızdı yine Olivia ve Mikail çifti için. Üzerine seçilmiş fotoğrafların yer aldığı ışıklı sevimli ağacı dekorumuzun sol tarafına yansıttık. Genç çiftimizin isimlerinin, organizasyon gününün tarihinin ve bazı notların yazıldığı işaret tabelaları fotoğraflarla süslenerek hasır halının iki tarafına da çakıldı. Kumsalda yapılacak gece çekimlerinin kalitesi yüksek olsun diye kumsalın belirli noktalarına ışıklandırma yerleştirildi. Ardından en önemli noktalardan biri olan masa dekoru ve süslemesine gelindi. Çiftin rengarenk suplalari, tabakları, çatalları, bıçakları yerleştirildi. Daha sonra cips tabakları, çerez tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Kumsalda romantik evlilik teklifi organizasyonu konseptine uygun olarak masa dekorları ; parlak kırmızı boncuk, dore minik kırmızı doğal taşlar, kırmızı keçe dekorlar oluşmaktaydı. Çiftimizin soğutulmuş şampanyasını kadehlerle beraber rüstik masanın baş köşesine yerleştirdik. Bu dekorlar muntazam bir şekilde yer aldı. Küçük beyaz eskitilmiş renkte olan kovalara Olivia hanımın en sevdiği çiçekleri hasır rafyalarla dekoratif bir görüntüye bezedik ve masanın üst boşluğunda doldurduk. İçi mumlu, dışı hasır, üstü minik dantelli romantik kavanozlar masalarına özenle konuldu. Son olarak Olivia hanıma hazırlıkların kendisine yapıldığını belli edecek kırmızı uçan balonlarımız helyum ile doldurulup, yine silver rafyalar ile bağlandı. Artık tüm ekip hazırdı ve organizasyona başlamak için yerlerimizi aldık.

Bodrum Dalgakıranda Muhteşem Evlilik Teklifi Organizasyonu

Tüm organizasyon hazırdı ve startı çiftimizi getirecek araç verecekti. Genç çiftimizin masal diyarından bir araçla organizasyon alanına yaklaşmış konuştuğumuz gibi günbatımı saatinde kumsala gelmişlerdi. Olivia hanımın kumsala aracın yanaştığı anda anladığı bu muhteşem evlilik teklifi organizasyonunu.
Tüm detayları gördüğü an gözyaşları bir anda boşalıverdi. Mikail beyin giriş şarkısı olarak seçtiği “ Eylem Aktaş-Yüreğimden Tut “ tınıları eşliğinde Olivia hanımı organizasyon alanına elinden tutarak getirdi. Çiftimizin uzun zamandır beklediği an gelmişti. Mikail bey elinde yüzüğü ile Olivia hanımın önünde eğilip arkadaki dekora ve dev harflere bakarak “Benimle Evlenir Misin? “diye sordu. Olivia hanımda uzun zamandır beklediği cevap olan “Evet” kelimesini büyük harflerle haykırırcasına söyledi. Genç çiftimiz uzun uzun birbirine sarıldı ve unutulmaz dakikalar yaşandı. Unutulmayacak anlara tanıklık eden video ve fotoğraf görüntüleri kayıt altına alındı.

Zaman ilerlemiş ve genç çiftimizin ayakları mutluluktan yerden kesilmişti ki kendilerini dans müzikleri eşliğinde ışıklı harflerin önünde zaman geçirerek ve eğlenerek yer almışlardı.
Seçtikleri müziklerde dans edip, gönüllerince bu mutlu günü kutlayan çiftimiz masal diyarlarını andıran zamanlar geçirdi. Bodrum Organizasyon ekibi olarak Olivia ve Mikail çiftine mutluluklar diliyoruz.