Çillibom Açılış Organizasyonu Bodrum

Bodrum Açılış Organizasyonu

Bodrum Organizasyon olarak, yine çok başarılı bir işe imza attık. Bu sefer de Çillibom Bodrum açılış organizasyonu için yola çıktık. Şimdiye kadar birçok açılış organizasyonu yaptık. Sadece açılış değil birbirinden farklı birçok organizasyon planı yapıyoruz.Her yaptığımız işe, aynı özeni göstermeye dikkat ediyoruz. Bütün işlerimizi, ilk kez yapıyormuşçasına, aynı heyecan ve özenle gerçekleştiriyoruz.En ufak ayrıntıları bile göz önünde bulunduruyoruz. Yer, zaman ayırt etmeden, profesyonel ekibimizle beraber, her daim en iyiyi hedefliyoruz. Bodrum açılış organizasyonu ayrıntıları yazımızın devamında.

Bodrum Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Bütün bu düşüncelerle açılışımız için yola çıktık. En iyi şekilde verim alabilmek ve insanların ilgilisini çekebilmek hedefiyle hazırlıklarımızı planladık. Ses sistemimizi kurduk. Balonlarımızı hazırladık. Animasyon ekibimiz kostümlerini giydiler. Palyaçolarımız en eğlenceli kostümleri ve makyajlarıyla hazırlıklarını tamamladılar. Bu arada belirtmek isteriz ki, bugünkü açılışın bizim için ayrı bir önemi vardı. Bu organizasyonda hiçbir part time çalışan kullanmadık. Bütün animasyon ekibimiz, birebir ofis çalışanları ve teknik ekipten oluşuyordu.

Bu konuda aklınıza bir soru gelecek? Peki bu konuda bilgililer mi? Biz, Bodrum Organizasyon olarak bu konuya çok özen gösteriyoruz. Bütün çalışanlarımızın özel olarak eğitim sürecini yürütüyoruz. Tek bir alanda değil,her alanda başarılı olmaları için çeşitli eğitimler gerçekleştiriyoruz. Organizasyonlarımızın başarısı bu durumun teminatıdır.

Sonsuz Enerji ve Eğlence

Bodrum Çillibom açılışında da çok başarılı bir iş gerçekleştirdik. Eğlence bütün gün boyunca hız kesmeden devam etti. Animasyon ekibimiz eğlenceli dansları ile ilgi çekmeyi başarırken, sunucumuz yaptığı yarışmalar ve mağaza hakkında bilgilendirmeler sayesinde ilgiyi canlı tutmayı başardı. Palyaçolarımız, gün boyu mağazanın adını taşıyan baskılı balonlardan dağıttılar. Bu sayede mağazanın reklamını yapma ve müşteri çekme hedefimizi gerçekleştirdik.

Muhteşem bir kalabalık vardı. İnsanlar çok keyifli dakikalar geçirdiler. Çoluk çocuk, anne baba, herkes müziğin ritmine kayıtsız kalamadı ve bizlerle beraber dans ettiler. Açılışımızın eğlencesini daha sonra da hatırlamaya değer bulmuş olacaklar ki gün boyu video çekimi yaptılar. Animasyon ekibimizle fotoğraflar çekildiler.

Müzik seçimlerimiz ile en yüksek dozda eğlence hedefledik. Enerjimiz saatler geçtikçe azalmak yerine artarak devam etti. Bu enerjimizi, etrafımızdaki tüm insanlara geçirmeyi başardık. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle hız kesmeden organizasyonumuzu sürdürdük.

Sunucumuz, eğlenceli mikrofon şovlarıyla oradan geçen tüm insanları mağaza önüne toplamayı başardı. Onlarla çeşitli yarışmalar düzenledi. Kendisi hem tahta bacak gösterisi yaparken aynı zamanda dans etti ve mikrofon şovunu başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Başka hiçbir organizasyon firmasında bu şekilde bir hizmet verilmiyor. Aynı anda birçok işi bir arada yapabilen bir ekibe sahibiz ve hep daha iyisini hedefliyoruz. Bu yolda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mağaza açılışlarında ilgi çekmek, müşteriyi artırmak öncelikli hedeftir. Biz bu amaçla en kaliteli ekipman ve ekiple çalıştık. Müzik seçiminde de özel olarak bu hedefe yönelik çalıştık. Muhteşem enerjimiz ile özel kareografilerle dans ettik. İnsanları yanımıza davet ettik ve onları da dans etmeye teşvik ettik. Etrafımızdaki kalabalık git gide arttı ve öncelikli amacımız olan müşteri memnuniyetini sağladık. Mağazanın önünden geçen insanlar yaptığımız aktivitileri izlemek için durmadan edemediler. Bu sayede mağazanın içine de göz atmaya karar verdiler. Hem eğlendiler hem de alışverişlerini gerçekleştirdiler.

Çillibom açılışı da hedeflerimizi gerçekleştirmeyi başardığımız bir organizasyon oldu. Gün boyu etkinliklerimizin çekimini kaliteli ekipmanlarımız ile gerçekleştirdik. Organizasyonumuzun fotoğraf ve videolarını mutlaka izleyin. Açılış ve her türlü organizasyonlarınız için size yardımcı olmayı çok isteriz.