Ses Sistemi Kiralama Bodrum

Ses Sistemi Kiralama Bodrum

Bodrum Organizasyon firması olarak Bodrum, Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Her bütçeye uygun şekilde hazırlanmış olan paketlerimizden birini seçebilirsiniz. Şirket etkinlikleri, piknik organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, konserler ve küçük büyük her tür organizasyonunuzda özel fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Ses sistemi hizmetlerimiz, şirketimizin bünyesinde bulunan profesyonel ekipmanlar, deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bodrum Organizasyon her türlü organizasyonunuzda sizlere ses ve sahne hizmetleri vermek için hazır. Talepleriniz doğrultusunda tüm paketlerde özelleştirme yapılabilmektedir. Bodrum Organizasyon tarafından Bodrum konser, Bodrum etkinlik, Bodrum dj partileri için sağladığımız ses sistemi hizmetimizden yararlanmak için ve detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Küçük Ölçekli Ses Sistemleri Kiralama

Küçük ölçekli ses sistemleri, doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu ve 100-200 kişi davetli düğünler için idealdir. Küçük çaplı etkinlikleriniz için tercih edebileceğiniz paketimizdir. Ses sistemi içerisinde 4 kabin, amfi ve mixer bulunmaktadır.

Orta Ölçekli Ses Sistemleri Kiralama

Orta ölçekli ses sistemi, okul mezuniyetleri, düğün organizasyonu, dj partileri, açılış organizasyonu ve avm etkinliklerinde kullanılmaktadır. Bu paketimizde ön truss, ışık sistemi, 5-6 kişilik orkestra, sahne tesisatı, amfi, mixer ve 2000 kişilik ses sistemi bulunmaktadır.

Büyük Ölçekli Ses Sistemleri Kiralama

Büyük ölçekli ses sistemi, konser ve dj partilerinde tercih edilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından hizmet verilmektedir. Bu paketimizde, 4 bacaklı truss, güçlü ışık sistemi, led ekran, sahne üstü çatı, güçlü ses sistemi bulunmaktadır.

Tüm ses sistemi kiralama paketlerinde değişiklik yapılabilir. Bodrum Organizasyon‘un ses ve sahne sistemleri kiralama referanslarından küçük bir bölümü incelemek için aşağıdaki fotoğraf galerisine göz atabilirsiniz.