Kahveci Güzeli

Kahveci Güzeli Kiralama Bodrum

Bodrum’da gerçekleştireceğiniz davetli etkinlik ve organizasyonlarınızda, profesyonel catering hizmeti veriyoruz. Catering hizmetlerimize ek olarak, etkinliklerinize farklılık katmak için, herkese hitap eden çeşitli nostaljik satıcılar hizmeti de sunuyoruz. Davetlerin olmazsa olmazları arasına giren kahve sunumunu da, geleneksel kahveci güzeli standlarımızda davetlilerinize şık ve lezzetli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bodrum’da gerçekleştirmek istediğiniz açılış organizasyonu, fuar tanıtım organizasyonu, piknik organizasyonu ve doğum günü organizasyonu gibi her türlü etkinliğinizde, Türk kahvesi standları ve çeşitli sokak satıcıları hizmeti sunuyoruz. Bodrum ve yakın çevresinde, Muğla, Aydın, İzmir ve hatta Türkiye’nin her yerinde, kahveci güzeli hizmeti ve diğer nostaljik lezzetlerimizi, profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla birlikte veriyoruz.

Bodrum Kahveci Güzeli Hizmeti

Kahve, dünyanın her yerinde herkes tarafından sevilen ve tercih edilen, çeşitli türleri olan ve her etkinlikte çok tercih edilen bir lezzettir. Türk kahvesi ise eski dönemlerden bu yana toplumuzda varlığını koruyan, adından söz ettiren bir kahve çeşididir. Mis gibi kokusu ve aromasıyla, organizasyonlarınızın en dikkat çekici lezzeti haline gelir.

Türk kahvesi, ince öğütülmüş Türk kahvesi çekirdeklerinin, özel bir Türk kahvesi cezvesinde, kumda ya da ateşte belirli bir süre pişirilmesi ile yapılan bir kahve türüdür. Kültürümüzün sembol içeceklerinden biridir. İkram denilince akla ilk ve en çok gelen içecektir. Evimize gelen misafirlerden, büyük davetli organizasyonlardaki konuklarımıza kadar her türlü davette ikramı yapılır ve sevilerek tüketilir.

Bodrum Organizasyon firması olarak, organizasyonlarınızda klasik bir kahve ve çay ikramı yapmak yerine, geleneksel Türk kahvesi standlarında Türk kahvesi ikramları yaparak, organizasyonlarınızı farklı ve özel kılmanıza olanak sağlıyoruz.

50 kişilik davetli organizasyonlarınızdan 5000 kişilik organizasyonlarınıza kadar her türlü organizasyonunuzda, Türk kahvesi standlarımızda kahve ikramlarımızı yapıyoruz. Geleneksel temalarla özel olarak işlenmiş ve dekore edişmiş kahveci güzeli standlarımızda, kumda kahvelerimizi, özel bakır cezvelerimizde pişiriyoruz. Porselen kahve fincanlarımızda mis kokulu Türk kahvesi ikramlarımızı yapıyoruz. Kahve ikramlarımızın yanında, Türk lokumu, özel bakır ibriklerde gül suyu ikramlarımızı, geleneksel temaya uygun, şık ve zarif bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Türk kahvesi standlarımızın en ilgi çeken etkinliklerinden biri de, yöresel ve geleneksel kostümler giyen sivil animatörlerimiz. Bordo, fuşya, kırmızı ve mor renklerde bindallı kostümleri ile güler yüzlü kahve ikramlarınızı gerçekleştiren kahveci güzellerimiz, davetlerinize zarafet katıyor.

Kahveci güzeli standlarımızın yanına, limonatacı, şerbetçi, macuncu, nargileci gibi nostaljik standlarımızla da davetlerinizde fark yaratmanızı sağlıyor, farklı bir konsept sunuyoruz.