Bodrum Kumsalda Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonu

Bodrum Kumsalda Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonu

 

Bodrum Kumsalda Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonu; bir enteresan ve büyülü tatil beldemiz. Gece veya gündüz bin tane tanıdık insana rastlanabilir otobüsle veya arabayla dağları aşıp giriş yaptığınızda bu güzel kente; bir anda o beyaz yapıları, mavi kapıları görünce “İşte Bodrum” deyip gülümsenir. Kesinlikle sıcak ve hamarat insanlarıyla gurur verir ve evinde gibi hissettirir insanı…

Gerçekte herkesin oturup Bodrum için birkaç güzel ve değişik cümle yazabileceği kanaatindeyim. Hiç de boşuna yazılmamıştır o şarkılar o şiirler bu güzel beldeye…hem de Aşk üzerine

Belçika’da yaşayan Metin Bey eşi Asya hanım için değişik fikirlerle donanımlı harika bir evlilik yıl dönümü arzusuyla bizlere ulaşmış ve cazip fikirler eşliğinde eşine sürpriz bir akşam planlamak istiyordu. 12 yıllık birlikteliklerini muhteşem bir sürpriz evlilik yıl dönümü kutlaması ile aynı zamanda geç kalınmış bir evlilik yıldönümü organizasyonuna dönüştürme çabasında idi. Bodrum Organizasyonun daha önce yaptığı organizasyonları çok beğenmiş önümüzdeki günlerde eşi Asya hanım ile gelecekleri Türkiye tatilinde Bodrum’da unutulmaz bir evlilik yıldönümü organizasyonunda akıllarda kalacak bir anı biriktirmek arzusundaydı.

Metin bey ofisimize gelip bizimle görüşme fırsatı yakalayamamış, görüşmelerimizi telefonda gerçekleştirmiştik. Eşi Asya hanım ile ikisinin de tam bir deniz aşığı olduğunu söyledi ve Bodrum lokasyonunun hem kendilerine yakın hem de en favori tatil beldesi olduğunu dile getirdi. Dolayısıyla biz de o tarihte, deniz kenarında bir evlilik yıl dönümü organizasyonu yapabileceğimiz bahsettik kendisine. Bodrum kumsalda evlilik yıl dönümü organizasyonu genç çiftimizi için en güzel seçenek olduğuna kanaat getirdik Metin bey ile.

Dekorlar önemliydi Kumsalda Koltuk dekor ile evlilik yıldönümü organizasyonu, Kumsalda Minder dekor ile evlilik yıldönümü organizasyonu, Kumsalda gazebo çadır ile evlilik yıldönümü organizasyonu gibi seçeneklere göz gezdirdik .Metin bey gazebo dekor için karar kıldı Asya hanım için.

Görüşmemizin ilerleyen dakikalarında Metin bey ile Bodrum’da Plajda Evlenme yıl dönümü Organizasyonu gerçekleştireceğimiz günü, saati ve çiftimizin en sevdiği şarkıyı kararlaştırdık. Organizasyonu ince ince detaylandırdık, Metin bey için geriye sadece heyecanla evlilik yıl dönümü ve yapamadığı evlilik yıldönümü organizasyonu yapacağı günü beklemek, ekip arkadaşlarımız için ise her zaman ki gibi kusursuz bir Bodrum Organizasyonu hazırlamak kalmıştı.

Bodrum’da Muhteşem Yıldönümü Organizasyonu

Organizasyon günü geldiğinde, ekip arkadaşlarımız organizasyondan dört saat önce organizasyonumuzun gerçekleşeceği noktada tüm ekipmanlarıyla hazır bir şekilde Bodrum’da bulunmaktaydı. İlk olarak beyazlara bezenmiş gazebomuz kuruldu ve plajın ipeksi kumuna sabitlendi.

Ardından gazebomuzun köşelerine beyaz tüller bağlanarak dekoratif bir görünüm yakalandı. Gazebo kurulumu tamamlandıktan sonra, gazebonun bir yüzeyi minik ledli ışıklarla süslendi ve perdelerde mavi ve turuncu yapraklarla güller yerini aldı. Daha sonra beyaz gazebonun altına, Asya hanım ve Metin beyin hoş zaman geçireceği beyaz lake masa ve sandalyeleri yerleştirildi. Gazebonun ön kısmına led ışıklarla hatıra kalabilsin ve güzel bir manzara havası yaratsın diye özel çerçevemiz asıldı. Akabinde masaya yaklaşık yirmi metre uzaklığa ses sistemi kuruldu ve görüntü kirliliği yansıtmamak adına kamufle edildi. Daha sonra ses sisteminin kabinleri yemek masasına belirli bir mesafeye yerleştirildi. Kumsalın girişinden masaya doğru olan yaklaşık yirmi metrelik mesafeye, masaya uzanan, kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu metaforik bir yol oluşturdu.

Bu yol genç çiftimizin ömür boyu yürüyeceği evlilik yolunu simgelemekteydi. Ve yol; karşılıklı olarak yerleştirilen içi gün ışığı rengini parıldatan kandilli deniz fenerleri ile vurgulandı. Her iki deniz fenerinin arasına, çiftimiz bu metaforik yolda yürürken patlatılmak üzere uzaktan kumandalı yer volkanları yerleştirildi. Oluşturulan bu yola günün anlam ve önemi göz önünde bulundurularak kırmızı halı serildi. Genç çiftimizin isimlerinin, organizasyon gününün tarihinin ve bazı notların yazıldığı işaret tabelaları kırmızı halının iki tarafına da çakıldı. Kumsalda yapılacak gece çekimlerinin kalitesi yüksek olsun diye kumsalın belirli noktalarına ışıklandırma yerleştirildi. Ardından en önemli noktalardan biri olan masa dekoru ve süslemesine gelindi. Yan tarafa daha önceden Metin bey ile birlikte kararlaştırdığımız ışıklı ağaç yerleştirilerek çiftimizin resimleri asıldı.Çiftin kırmızı suplaları, tabakları, çatalları, bıçakları yerleştirildi. Evlilik yıl dönümü organizasyonu bu defa yemekli olacaktı. Organizasyon Ar-Ge kısmının yapmış olduğu leziz mönü doğrultusunda et ağırlıklı olarak şarap ve peynir tabakları masada yerini aldı.  Kumsalda romantik evlilik yıldönümü organizasyonu konseptine uygun olarak masa dekorları ; parlak kırmızı boncuk, minik kırmızı doğal taşlar, ve şimdilerde adını çok sık duyduğumuz farklılıklar yaşatan renkli tabaklar yerleştirildi. İçi mumlu, dışı hasır, üstü minik dantelli romantik kavanozlar masalarına özenle konuldu. Son olarak Asya hanıma hazırlıkların kendisine yapıldığını belli edecek kırmızı kalpli uçan balonlarımız helyum ile doldurulup, kırmızı rafyalar ile bağlandı.

Metin bey, Asya hanımı planları dahilinde eski bir arkadaşının mekanına gideceğiz bahanesiyle önceden programı adlandırmıştı. Ekip arkadaşlarımız dakika dakika Metin bey ile iletişimdeydi. Yürüyerek geldikleri plajda mekanı göremeyen Asya hanım, etrafına şaşkın gözlerle bakmaktaydı. Hazırlanan masaya ve ışıklandırmaya bir anlam yükleyemeyen Asya hanım, görevli arkadaşımız elindeki balonları kendisine takdim ettiğinde, sürprizin onun için yapıldığını fark etti.

 

Havai Fişek ile Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması

Hazırlanan sürprizden oldukça etkilenmiş görünen Asya hanım, Metin beye uzun uzun sarıldı ve defalarca teşekkür etti. Ardından genç çiftimiz kırmızı halıda el ele yürüyerek masalarına doğru ilerledi. Tam masanın önüne geldiklerinde Metin bey’in Asya hanıma olan sürprizi asıl o anda gerçekleştı ve Asya hanıma “Nice mutlu yıllara” diye kucakladı . Genç çiftimiz hayatlarının bu büyük kararını şampanya patlatarak kutladı ve şampanyalarını yudumlarken gazebonun arkasındaki yer volkanlarının ışığında mutluluğun keyfini çıkardılar.

Ardından Asya hanım için yaptırılan özel taç gelin olma edasıyla başına Metin bey tarafından takıldı. Bu arada akşam karanlığı içinden çıkan havai fişekler genç çiftimizin mutlu gecesine bir anlam daha kattı. Kumsal kenarında bir tekne ile gelen havai fişekler Asya ve Metin çiftine harika dakikalar yaşattı.

Genç çiftimizin aşk dolu evlilik yıl dönümü organizasyonunu başından beri kayıt eden kameramanımız ve fotoğrafçımız, genç çiftimiz masalarında baş başa iken de ara ara görüntü alarak, çiftimize teslim edecekleri video klip için güzel doneler topladılar. Biz de İzmir Organizasyon ekibi adına, genç çiftimize nice 12 yıllar diliyoruz.