Bodrum Doğum Günü Organizasyonu

Bodrum Doğum Günü Organizasyonu

Bodrum Organizasyon’un yılları geçkin tecrübesiyle, her geçen gün projelerimize bir yenisini ekliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin talepleriyle şekillenen organizasyon hizmetlerimize, AR-GE ekibimizin yaratıcı fikirlerini harmanlıyoruz. Bodrum doğum günü organizasyonu da son dönemlerde çok fazla revaçta olan doğum günü konseptlerimizdendir.

Bahçe doğum günü organizasyonları, her yaş grubu çocuklar için ve de yetişkinler için farklı konseptlerde Bodrum Organizasyon’un tecrübeli ekibi tarafından yapılmaktadır. Bugüne kadar Bodrum, Kuşadası, Çeşme, Urla ve İzmir çevresinde birçok ilde sayısız doğum günü partileri planladık ve yönettik. Bodrum ve çevresinde, Türkiye’nin dört bir yerinde de bu hizmeti sağlamaya devam etmekteyiz.

Bodrum Doğum Günü Organizasyonu Tercih Edilebilecek Hizmetler

Her yaş grubu için düzenlediğimiz doğum günü organizasyonları, farklı konseptlerde gerçekleştirilmekte, konuklarınızın yaş grubu ve zevkleriyle çeşitlenmektedir.
Çocuğunuza unutulmaz bir doğum günü yaşatmak, aileniz ve dostlarınızla güzel bir anı biriktirmek, çocuğunuzun arkadaşları dahil konuklarınızın da güzel ve keyifli bir gün geçirmesini istiyorsanız, ‘Bodrum Organizasyon’ sizler için her şeyi planlıyor.

Şişme Oyuncak Kiralama & Kurulumu

Bünyemizdeki şişme oyuncak çeşitleriyle, her yaş grubuna hitap eden oyunlarla, çocuklarınız eğlenceli vakit geçirecekler. Bahçenizin uygunluk durumuna göre sizlere önereceğimiz oyuncaklarımızın nakliyesinden kurulumuna kadar tüm hizmetleri profesyonel teknik ekibimizle vermekteyiz. Her oyuncak parkurunun başında eğitimli ve tecrübeli en az 1 adet animatör arkadaşımızı bulunduruyoruz. Sizlere konuklarınız ile keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyoruz.

Survivor Temalı Oyun Parkuru

Çocukların en keyif aldığı oyunlardan biri olan “Survivor temalı oyun” Bodrum Organizasyon tarafından geliştirilmiş ve uygulamaya dökülmüştür. Şu ana kadar Bodrum’da sayısız referansla gerçekleştirdiğimiz bu oyun, çocukların ve hatta ebeveynlerin de ilgisini çekmiştir. Çocukların can güvenliğinin öncelikli olarak korunduğu bu oyunda, çeşitli parkurlar bulunmakta ve yarışmacılar 2 takım halinde yarışmaktadırlar. 1 adet sunucunun bulunduğu bu oyunda en az 4 adet de sivil animatörümüz bulunmakta ve çocuklarımızı yönlendirmektedirler. Her yaş grubuna uygun olarak şekillendirdiğimiz ve geliştirdiğimiz bu oyun, geçtiğimiz yıllardan bu yana bahçe doğum günlerinin vazgeçilmezi olmuştur.

 Nostaljik Satıcılar

Pamuk şeker, pop corn, kağıt helva ve macuncu gibi nostaljik hizmetlerimizi, doğum günü konseptine uygun kostümleriyle en az 1 animatörle bahçe doğum günlerinde sağlamaktayız.

 BBQ ve Mangal İkramları

Bahçenizin uygunluk durumuna göre konuklarınıza mangal ikramı yapabilirsiniz. Mangal ve catering için uygun ekipmanımızla geliyor, pişirmeden servis hizmetine kadar her aşamasında yer alıyoruz.

Balon Süsleme

Uçan balonlar, papatya balon, temalı balon ve folyo balonlarla bahçenizi doğum günü konseptine hazır hale getiriyoruz.

 Animasyon Ekibi

Kostümlü karakterler (Disneyland karakterleri ve masal kahramanları), palyaço ve peluş maskotlarla bahçe doğum günü organizasyonunu çocuklar için daha eğlenceli hale getiriyoruz. Animatörlerimiz çocuklarla çeşitli oyunlar oynayarak, sizlerin de konuklarınız ile keyifli vakit geçirmenizi sağlıyorlar.

Sahne Gösterileri

Sihirbaz ve illüzyonist, tahta bacak, jonglör, Hacivat & Karagöz gibi gösterimlerle yetişkinlerin de partiye katılımını artırıyoruz.

Sweet Table (Konseptli Şekerleme Masası)

Organizasyonun yapılacağı bahçenin girişine ya da istediğiniz herhangi bir bölümüne, rengarenk şekerlemeler ve çikolatalarla dolu, dekoratif bir masa yerleştiriyoruz. Aynı zamanda karşılama masası görevi gören sweet table, temalı stickerlar ile organizasyonu tamamlıyor. Karşılama afiş ve dakotalarla süsleniyor.

Fotoğraf ve Video Hizmeti

Bahçe doğum günü organizasyonunuzun sizler için baki kalmasını istiyorsanız, son teknoloji ekipmanlar kullandığımız fotoğraf ve profesyonel video hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Fotoğrafçımız doğal takip fotoğraflarınızı çekerken, profesyonel kameramanımız, organizasyonun önemli anlarını kayda alır. Organizasyon sonunda sizler için bir video klip hazırlıyor ve size hediye ediyoruz.

Yukarıda sıraladığımız hizmetler dışında yapmış olduğumuz ve üretebileceğimiz sınırsız hizmetlerimiz bulunmaktadır. Özellikle yaz ve ilkbahar dönemlerinde sıklıkla tercih edilen bahçe doğum günü organizasyonları, Bodrum’da güzel referanslarla gerçekleştirdiğimiz bir hizmet olmuştur. Bodrum doğum günü organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Bodrum Organizasyon firmamıza ulaşabilir ya da dogumgunuorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.